DAWSKI Stanisław (1905-1990)
gwasz, kolaż, papier
98 x 68 cm;
sygn. na odwrocie ołówkiem: St. Dawski
cena wywoławcza: Wykup abonament
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
drzeworyt, papier
50 x 45,5 cm;
sygn. l. d.: STANISŁAW DAWSKI / "Planks" woodcut p.d.: Dawski
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
Enid (z cyklu Kobieta), lata 50.
monotypia;
wym.: 280 x 195 mm;
sygn. oł. p.d.: Dawski, l.d.: Enid i z cyklu "Kobieta"; stan zachowania bdb.
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
Sucha igła;
wym.: 373 x 280 mm;
sygn. oł. p.d.: Dawski 56, l.d.: Dialog; stan zachowania bdb.
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
Sucha igła;
wym.: 640 x 480 mm;
sygn. oł. p.d.: Dawski 64, l.d.: Kompozycja XX; ś.d.: S.I; stan zachowania bdb.
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
Linoryt;
wym.: 500 x 300 mm;
sygn. oł. p.d.: Dawski, l.d.: Ule i linoryt; stan zachowania bdb.
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
Portret Eugeniusz Gepperta, 1954
Tusz, papier;
wym.: 18,5 x 13 cm;
sygn. oł. p.d.: Dawski; Gienio Geppert.
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
Popiersie kobiety, lata 50. XX w.
Tusz, papier;
wym.: 27,5 x 21,5 cm;
sygn. oł. p.d.: Dawski.
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
Tusz, papier;
wym.: 28,5 x 22 cm;
sygn. oł. p.d.: Dawski.
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
sucha igła/papier,
16,5 x 12,5 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: `Dawski`
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
suchoryt, papier,
62 x 36,5 cm (w świetle oprawy);
opisany i sygn. u dołu: "Anioł B" suchoryt 8/10 Dawski.
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
akryl/płótno,
56 x 33 cm
sygn. p.d.: `Dawski`, gmerk autorski l.d.
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
monotypia, 28 x 20 cm na arkuszu 43 x 30,5 cm, sygnowana p.d. "Dawski" i l.d. "Picasso"
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
monotypia, 52 x 40,5 cm, sygnowana kredką l.d. "Dawski"
na odwrocie ołówkiem "N. 16"
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
olej/płyta, 122 x 60 cm
sygn. p. d.: `daw` opisany na odwrociu: ``SYNTEZA" / 1979 EMY-48 / 122 x 61`
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
linoryt, 53 x 37 cm w świetle passe-partout, sygnowany ołówkiem p.d. "Dawski", l.d. "epr. dart"
[odbitka artysty] i "lino".
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
technika mieszana, węgiel, kredka, papier,
49x 29,5 cm; 51 x 31 cm; 49 x 29 cm;
sygn.: D.
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
ołówek, kredka, papier,
50 x 28 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: D.; oraz na odwrocie: St. Dawski
DAWSKI Stanisław (1905-1990)
kredka zielona, papier,
2 razy 48 x 25 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: D.