1 zł
2 600 000 zł

DAWSKI Stanisław (1905-1990)

Abstrakcja brązowa

gwasz, kolaż, papier
98 x 68 cm;
sygn. na odwrocie ołówkiem: St. Dawski

cena wywoławcza: Wykup abonament

DAWSKI Stanisław (1905-1990)

Planks

drzeworyt, papier
50 x 45,5 cm;
sygn. l. d.: STANISŁAW DAWSKI / "Planks" woodcut p.d.: Dawski

DAWSKI Stanisław (1905-1990)

Anioł B

sygn. p.d.
sucha igła
49.5x34.7

DAWSKI Stanisław (1905-1990)

Enid (z cyklu Kobieta), lata 50.

monotypia;
wym.: 280 x 195 mm;
sygn. oł. p.d.: Dawski, l.d.: Enid i z cyklu "Kobieta"; stan zachowania bdb.

DAWSKI Stanisław (1905-1990)

Dialog, 1956

Sucha igła;
wym.: 373 x 280 mm;
sygn. oł. p.d.: Dawski 56, l.d.: Dialog; stan zachowania bdb.

DAWSKI Stanisław (1905-1990)

Kompozycja XX, 1964

Sucha igła;
wym.: 640 x 480 mm;
sygn. oł. p.d.: Dawski 64, l.d.: Kompozycja XX; ś.d.: S.I; stan zachowania bdb.

DAWSKI Stanisław (1905-1990)

Ula, ok. 1955

Linoryt;
wym.: 500 x 300 mm;
sygn. oł. p.d.: Dawski, l.d.: Ule i linoryt; stan zachowania bdb.

DAWSKI Stanisław (1905-1990)

Portret Eugeniusz Gepperta, 1954

Tusz, papier;
wym.: 18,5 x 13 cm;
sygn. oł. p.d.: Dawski; Gienio Geppert.

DAWSKI Stanisław (1905-1990)

Popiersie kobiety, lata 50. XX w.

Tusz, papier;
wym.: 27,5 x 21,5 cm;
sygn. oł. p.d.: Dawski.

DAWSKI Stanisław (1905-1990)

Głowa kobiety, lata 50. XX w.

Tusz, papier;
wym.: 28,5 x 22 cm;
sygn. oł. p.d.: Dawski.

DAWSKI Stanisław (1905-1990)

Scena erotyczna

sucha igła/papier,
16,5 x 12,5 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: `Dawski`

DAWSKI Stanisław (1905-1990)

Anioł B

suchoryt, papier,
62 x 36,5 cm (w świetle oprawy);
opisany i sygn. u dołu: "Anioł B" suchoryt 8/10 Dawski.

DAWSKI Stanisław (1905-1990)

Kompozycja abstrakcyjna

akryl/płótno,
56 x 33 cm
sygn. p.d.: `Dawski`, gmerk autorski l.d.

DAWSKI Stanisław (1905-1990)

PICASSO

monotypia, 28 x 20 cm na arkuszu 43 x 30,5 cm, sygnowana p.d. "Dawski" i l.d. "Picasso"

DAWSKI Stanisław (1905-1990)

GŁOWA KOBIETY

monotypia, 52 x 40,5 cm, sygnowana kredką l.d. "Dawski"
na odwrocie ołówkiem "N. 16"

DAWSKI Stanisław (1905-1990)

Synteza, 1979 r.

olej/płyta, 122 x 60 cm
sygn. p. d.: `daw` opisany na odwrociu: ``SYNTEZA" / 1979 EMY-48 / 122 x 61`

DAWSKI Stanisław (1905-1990)

GŁOWA KOBIECA

linoryt, 53 x 37 cm w świetle passe-partout, sygnowany ołówkiem p.d. "Dawski", l.d. "epr. d’art"
[odbitka artysty] i "lino".

DAWSKI Stanisław (1905-1990)

Akty- tryptyk

technika mieszana, węgiel, kredka, papier,
49x 29,5 cm; 51 x 31 cm; 49 x 29 cm;
sygn.: D.

DAWSKI Stanisław (1905-1990)

Akt stojący

ołówek, kredka, papier,
50 x 28 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: D.; oraz na odwrocie: St. Dawski

DAWSKI Stanisław (1905-1990)

Szkice do aktu - dyptyk

kredka zielona, papier,
2 razy 48 x 25 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: D.

liczba obiektów: 222