WEISS Wojciech (1875 Leorda w Rumunii-1950 Kraków)
olej/płótno, 66,5 x 44 cm
sygnowany p. śr.: `Wweiss`
na odwrocie pieczątka: `0837 | WW`
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 50 x 65 cm
sygnowany p. d.: `WW`
na odwrocie odręczny napis: `malowałem W Weiss`
Akwarela, papier; 35,5 x 25,5 cm
Sygnowany p. d.: WW
Na odwrocie szkic akwarelowy palmy
Akwarela, papier; 38,5 x 27,5 cm
Sygnowany p. d.: WWeiss
Na odwrocie owalna pieczęć z faksymile podpisu Wojciecha Weissa
i napisem w otoku: ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA DOM ARTYSTY
Pod pieczęcią numer: 001236. W prawym dolnym rogu napis ołówkiem: Puławy 1918
Akwarela na szkicu ołówkowym papier; 24,5 x 33 cm
Sygnowany l. d.: WWeiss
Pod pieczęcią numer: 001515. W lewym dolnym rogu napis ołówkiem: 1925
Akwarela na szkicu ołówkowym papier; 28,5 x 38,5 cm
Sygnowany p. d.: WW
Pod pieczęcią numer: 001485. W prawym dolnym rogu napis ołówkiem: Riwiera 1925
olej, płótno, 57 x 70 cm;
sygn. l. d..:WWeiss
na odwrocie krakowska pieczęć z Salonu Artystów Malarzy Polskich z nazwiskiem autora, tytułemi oraz techniką
olej/płótno, 48 x 64,5 cm
sygnowany p. d.: inicjał wiązany `WW`
OGRÓD W KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ, 1918
olej na tekturze 33,5 x 48,5 cm, sygnowany l.d. monogramem wiązanym "WW".
Na odwrocie faksymile sygnatury i nr katalogowy "0213"
olej, płótno naklejone na tekturę, wymiary w świetle ramy: 43 x 63 cm
sygn. l.d.: WW
olej, płótno, 38 x 60 cm
nie sygnowany
na odwrociu pieczęć: WW oraz 00788/5
akwarela, piórko, tusz, papier,
36 x 25 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WW ( monogram wiązany);
Wnętrze Bazyliki św. Marka w Wenecji
ołówek, papier, 26,3 x 21 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: WW
ołówek, papier, 21 x 26,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: WW
ołówek, papier, 31 x 21,7 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: WW (monogram wiązany)
ołówek, papier, 29 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: WW (monogram wiązany);
olej, płyta malarska, 49,7 x 34,5 cm;
sygn. l.d.: W.Weiss
na odwrocie czerwoną kredką 68
ołówek, papier 22,5 x 18,5 cm (w świetle oprawy)
sygn. p.d. WW (monogram wiązany)