GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej, akryl, werniks, płótno, 120x80 cm
opisany na odwrocie: "NA KARUZELI ..." 2014 D.Grajek
cena wywoławcza: Wykup abonament
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej i akryl na płótnie
70x100 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej i akryl na płótnie
80x120 cm
Sygnowana z przodu, prawy dolny róg
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej, akryl na płótnie
80x120 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg i opisany na odwrocie: Dariusz Grajek Aeroplan 2014
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej, akryl na płótnie
40x60 cm
Sygnowany z przodu, lewy dolny róg i opisany na odwrocie: Dariusz Grajek Nadmorski spacer 2014
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl, olej na płótnie, 80x120 cm
Sygnowany z przodu, lewy dolny róg i opisany na odwrocie: "Gracze w kasynie" D. Grajek 2014
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl na płótnie, 80x80 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg i opisany na odwrocie "Pani w kapeluszu" D. Grajek 2014
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl na płótnie, 60x40 cm,
Sygnowany z przodu, lewy dolny róg i opisany na odwrocie: Dariusz Grajek "Wenecja" 2014
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl na płótnie, 80x120 cm,
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg i opisany na odwrocie: Dariusz Grajek "Kochankowie" 2014
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej i akryl na płótnie, 80x120 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej i akryl na płótnie, 40x60 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl,olej na płótnie, 40x50 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
Akryl i olej na płótnie, 120 x 80 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
Akryl i olej na płótnie, 70 x 100 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej i akryl na płótnie,
80x120 cm,
sygnowany l.d. I opisany na odwrocie "Panna i parasole..." D. Grajek 2013 120x80
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej i akryl na płótnie,
80x120,
sygnowany p.d. opisany na odwrocie "Błędne koła czyli.." 120x80 D. Grajek
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
Kraina pieczonych gołąbków, 2013
Olej i akryl na płótnie
40x60 cm
Sygnowany l.d.: D. Grajek 2013 i opisany na odwrocie: Kraina pieczonych gołąbków 60x40 D. Grajek 2013
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej i akryl na płótnie
80x120 cm
Sygnowany p.d.: D. Grajek 2013 i opisany na odwrocie: Śniadanko na trawie 120x80 D. Grajek 2013
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
Olej i akryl na płótnie
120x80 cm
Naklejka na odwrocie: "Zwariowany bicykl"/ 120x80/ 2013/ mix olej