DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
na odwrocie nalepka: Drugi Niezależny Salon Młodych Twórców/14 maja - 16 września 2015 r./Centralne Muzeum Włókiennictwa/ul. Piotrkowska 282, Łódź/nr 2/ Monika Dałek/ Lustro (2015) sygn. na odwrociu/ akryl/płótno, 100 x 100 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
47x60 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80.5x80.5 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
W poszukiwaniu miejsca bez łez (2016)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
55x46 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl na płótnie , 80 x 60 cm
sygn. p.d.: MDałek 2015
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Wielkie mysli przychodzą i nieraz zostają na noc, 2014
akryl na płótnie, 100x100 cm,
sygn. p.d.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
W blasku kwitnących żagli, 2016
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p. d.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl na płótnie, 100x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Czarna ziemia, czarny chleb, noc liże stopy, 2016
akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: MDałek2016 na odwrocie
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
DAŁEK Monika (ur. 1981)
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Daleko od domu, lecz tacy szczęśliwi (2016)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x100 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100.5x80.5 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p. d.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. p.d.
akryl, płótno
101x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. p.d.
akryl, płótno
100.5x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Słońce mija jak pocałunek (2016)
sygn. p.d.
akryl, płótno
80.5x80.5 cm