FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
cena wywoławcza: Wykup abonament
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno, 50 x 100 cm,
sygn. p.d.: A. Figurska
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 80 x 140 cm
sygnowany p.d.: `A. Figurska`
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.: A.Figurska
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
sygn. p.d.,
akryl, płótno,
100.5x100 cm
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d. `A.Figurska`
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: A. Figurska
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 50 x 150 cm
sygnowany p.d.: `Figurska`
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: `Figurska`
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno, 80 x 140 cm
sygn. p.d.: A.Figurska
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
sygn. na odwrociu,
akryl, płótno,
100x80 cm
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno,
100x100 cm
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno, 140 cm x 80 cm; sygn. p.d.: A. Figurska
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno, 140 cm x 80 cm; sygn. na odwrocie: A. Figurska
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 50 x 100 cm
sygnowany p.d.: `AFigurska`
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl, płótno, 2 x 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany p.d.: `AFigurska`
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
Dziewczyna w białej sukience (2012)
sygn. dat.p.d., akryl, płótno, 100x100 cm
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)
FIGURSKA Agnieszka (ur. 1971)