KALETA Wojciech (ur. 1981, Łódź)
Continuum VIII z cyklu Continuum. Tempus (2014)
sygn.na odwrociu
olej, płótno 73x91.5 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn.na odwrociu
olej, płótno, 54x65 cm
olej na płótnie, 54x65 cm
olej, płótno, 24x30 cm
olej, płótno, 81x65 cm
olej, płótno, 60x60 cm
opisany na odwrocie: cykl: Światłoczułość Wojciech Kaleta 2013 r. "Trzeci"
Dziesiąty z cyklu Światłoczułość (2013)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
60x60 cm
Jedenasty z cyklu Światłoczułość (2013)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
60x60 cm
ociu
tempera jajowa, deska olchowa, złocenie
na mikstion
32x27 cm
Continuum I, z cyklu Continuum Tempus, 2010
olej, płótno, 73 x 92 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 60 x 70 cm
akryl, płótno, 60x60 cm
opisany na odwrocie: cykl: Światłoczułość Wojciech Kaleta "Dwunasty" 2013r
sygn. na odwrociu
olej, płótno
46x38 cm
sygn. na odwrociu
tempera jajowa, deska olchowa, złocenie na pulment
30x25 cm
Jezioro Soczewka. Brzeg (2008)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x69.5 cm
olej, płótno, 38 x 46 cm,
sygn. na odwrocie
sygn. na odwrociu
olej, płótno
60x50 cm