LASKOWSKA Magdalena (ur. 1985, Warszawa)
Poszukiwacz bursztynu, 2012 r.
alkid/płótno, 81 x 100 cm
sygnowany p.d.: `laskowska`
na odwroicu opisany: `"Poszukiwacz bursztynu" | Magdalena Lakskowska 2012 | alkid, | 81 x 100 cm`
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 100 x 73 cm
sygnowany p.d.: `Laskowska`
na odwrociu opisany: `Magdalena Laskowska | "Różowa zima" 2010`
alkid/płótno, 81x 116 cm
sygnowany p.d.: `Laskowska`
na odwrociu opisany: ` "Zimowe popołudnie" | Laskowska | alkid, 81 x 1116 cm | 2009/10`
alkid/płótno,
81 x 65 cm
sygnowany p.d.: `laskowska`
na odwrociu opisany: `laskowska | "Staw" 65 x 81 cm, alkid, 2011`
alkid/płótno, 73 x 54 cm
sygnowany p.d.: 'laskowska'
na odwrociu opisany: 'laskowska | "Cisza" 54 x 73, alkid, 2011'
akryl/płótno,
73 x 54 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: ` "Pawilon" Magdalena Laskowska`
akryl/płótno, 54 x 81 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: ` "Wrzesień" Magdalena Laskowska`
Alkit, płótno;
65x50 cm
Sygn. na krośnie: 2010/ magdalena/ laskowska/ "Dolinka.pion."
alkid na płótnie
54 x 73 cm
praca sygnowana