HOPPE-SADOWSKI Bartosz Michał (ur. 1985, Wrocław)
olej, płótno, 105x125 cm
opisany na odwrocie: BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI READY TO VICTORY 2014 105/125
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 80 x 100 cm
na odwrociu opisany: `BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI | ``MOUNTAIN ROAD`` | OIL ON CANVAS | 2014 | 80/100`
z cyklu: United Colors of Bart, W200 SZ150, 2013
olej na płótnie, 200x150 cm
olej/płótno, 100 x 140 cm
na odwrociu opisany: `BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI | LANDSCAPE XCIII 2014 100/140`
olej, płótno, 121 x 111 cm
olej, karton, 100x70 cm
opisany na odwrocie: BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI "CHARYTATYWNIE DLA PRZYLĄDKA" 2010 OLEJ NA KARTONIE 100/70
z cyklu: United Colours of Bart, W190 SZ140, 2013
olej, płótno, 190x140 cm
olej, płótno, 65x110 cm
opisany na odwrocie: BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI LANDSCAPE XCII 2014 65/110
olej/płótno, 85 x 120 cm
na odwrociu opisany: `BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI | LANDSCAPE XXXV 2014 85/120`
olej/płótno, 120 x 102 cm
olej/płótno, 80 x 110 cm
na odwrociu opisany: `BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI | LANDSCAPE LXIII | OIL ON CANVAS 2014 80/110`
olej, płótno, 98 x 140 cm
olej/płótno, 78 x 150 cm
na odwrociu opisany: `BARTOSZ MICHAŁ | HOPPE-SADOWSKI | SYMPHONY NO. 6 | 2014`
olej, płótno, 114x146 cm
opisany na odwrocie: BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI LANDSCAPE XIX 2013 114/146
olej/płótno, 70 x 140 cm
na odwrociu opisany: `BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI 70/140 | LANDSCAPE XLIX 2014`
olej/płótno, 125 x 155 cm
na odwrociu opisany: `BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI | LANDSCAPE XC 2014 | WROCŁAW OIL ON CANVAS`
olej, płótno, 40x60 cm
opisany na odwrocie: BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI PEJZAŻ DLA MAKSA WROCŁAW 2014 40/60