BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
cena wywoławcza: Wykup abonament
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn. p.d.,
olej, płótno,
40x40 cm
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn. p.d.,
olej, płótno,
100x100,
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
olej, płótno, 110 x 100 cm,
sygn.p.d.: Bajszczak
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn.p.d.
olej, płótno
99x101
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
Martwa natura w pomarańczu (2012)
sygn.p.d.
olej, płótno
95x80.5
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn.p.d.
olej, płótno
100x110
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
akryl, płótno, 29,5 x 40 cm,
sygn. p.d.: Bajszczak
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
akryl, płótno, 24 x 30 cm,
sygn. p.d.: Bajszczak
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn.p.d.
olej, płótno
112x100cm
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn.na odwrociu
olej, płótno
110x100cm
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn.p.d.
olej, płótno
70x90cm
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
olej, płótno;
54 x 61cm;
sygn. d.p.b: Bajszczak
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
akryl kredka, węgiel, ołówek tech.mieszana;
123 x 133 cm;
sygn. d.p.:Bajszczak
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
olej, płótno;
130 x 120 cm;
sygn. p.d.: Bajszczak
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
Martwa natura na śniadanie, 2007
olej, płótno;
60 x 70 cm;
sygn. p.d.: Bajszczak
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
Martwa natura z butelką (2010)
sygn. p.d.
olej, płótno
65x73