ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
olej na płótnie, 90 x 90 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, olej, płótno, 65 x 81 cm,
sygn. p.d. i na odwrocie: PZ.2014.
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, olej, płótno, 120 x 80 cm,
sygn. p.d.: PZ oraz na odwrocie
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, olej, płótno, 100 x 70 cm,
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
cienkopis, akryl, pianka, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
Ekoman (Natura weźmie odwet), 2014
akryl, olej, płótno, 80 x 80 cm,
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, płótno, 70 x 70 cm,
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
technika mieszana, olej, akryl, drewno, 60 x 73 cm,
sygn. p.d.:PZ oraz na odwrocie
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, olej, płótno, 80x90 cm
sygn. p.d. PZ, opisany na odwrocie
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
technika mieszana, akryl, drewno, płótno, 50 x 50 cm,
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, płótno, 65 x 45 cm,
sygn. p.d.: Paweł Zakrzewski oraz na odwrocie
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
olej, płótno, 100x70 cm
sygn. p.d. PZ, na odwrocie: PAWEŁ ZAKRZEWSKI/jojo machine/2013
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
cienkopis, pianka, 100 x 70 cm,
sygn. p.g.: PZ oraz na odwrocie
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
olej, płótno, 100x70 cm,
opisany na odwrocie: PAWEŁ ZAKRZEWSKI 2013
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
sygn. na odwrocie: Paweł Zakrzewski
ZAKRZEWSKI Paweł (ur. 1980)
akryl, olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.: PZ i na odwrocie