CYANKIEWICZ Zdzisław (CYAN) (1912 - 1981)
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika własna/deska, 33 x 25 cm
sygnowany l.śr.: `Cyan`
Estymacja: 4 000 - 6 000
Pejzaż kubo - futurystyczny, około 1940 r.
olej/płótno, 38 x 45,5 cm
ODWROCIE: na płótnie pieczątka autorska z opisem
Estymacja: 8 000 - 12 000
olej/płótno, 37,5 x 60,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Cyank. 44`
Estymacja: 8 000 - 12 000
olej/płótno, 31,5 x 23 cm
sygnowany i datowany l.d.: `Cyankiewicz 46`
Estymacja: 8 000 - 10 000
technika własna, tektura,
45 x 60 cm;
na odwrocie faksymile podpisu: Cyan
technika mieszana/papier, 71 x 89 cm
Estymacja: 5 000 - 8 000
olej/papier naklejony na płótno, 40 x 25,5 cm
sygnowany i datowany l. d.: `Cyankiewicz 45`
Estymacja: 4 000 - 6 000 zł
technika własna/płyta, 38 x 21 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Cyan 51`
Estymacja: 5 000 - 7 000 zł
olej/papier naklejony na płótno, 64 x 50,5 cm
sygnowany i datwoany p. d.: `Z. Cyankiewicz | 47`
Estymacja: 8 000 - 12 000 zł
technika własna, tektura,
45 x 60 cm;
technika własna, tektura,
54 x 33,5 cm;
sygn. na odwrocie: CYAN/ 59 av. de Saxe/ Paris 7 oraz faksymile podpisu: Cyan
olej/papier, 30 x 43 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Cyank. Sover (?) II. 44`
Estymacja: 2 500 - 4 500
olej, tempera, papier, 26,5 x 40,5 cm;
sygn. l. d.: Issoire IX. 1943 Z. Cyankiewicz/ La plaine de Issoirette
na odwrocie napis odręczny autorski : Paysage d`Issoire/ Cyankieiwcz/ 59 av. De Saxe VII e powtórzony na nalepce poniżej
olej/papier, 26,5 x 40,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany l. d.: `Issoire IX 1943 Z. Cyankiewicz | la plaire de (nieczytelne)`
ODWROCIE: opisany odręcznym pismem: `Pausage d`Issoire | Cyankiewicz | 59 av de Saxe VII é`, opis powtórzony odręcznym pismem na naklejce
Estymacja: 2 000 - 3 000 zł
olej/papier, 30 x 43 cm
Estymacja: 2 000 - 3 000 zł