JARMOLIŃSKI Bartek (ur. 1975, Łódź)
olej, płótno, 40x40 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl/płótno,
70 x 60 cm
na odwrociu opisany: ` "MATERIAL GIRL" 2011 | B. JARMOLIŃSKI`
sygn. na odwrociu,
akryl, płótno,
100x100 cm
sygn. l.d.,
akryl, płótno,
80x80 cm
Olej, płótno;
60 x 120 cm
Sygn. p.d. JARMOLIŃSKI
Na odwrocie: NIVEA SUN/ B. JARMOLIŃSKI 2010
akryl/płótno, 80 x 80 cm
na odwrocie opisany
tusz, gwasz, papier,
9,8 cm x 21 cm (w świetle passe-partout),
sygn., dat. oraz opis u dołu passe-partout p.d.: B.Jarmoliński, l.d.: "Skupiona-Vermeerowi" 1999
sygn. l.d.
akryl, płótno
80x80
sygn. l.d.
akryl, płótno
90x64
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
70x120 (3x70x40)
Akryl, płótno;
100x100 cm
Sygn. na odwrocie: "HERO" 2007/08/ B.JARMOLIŃSKI
akryl, płótno,
120x100cm
akryl/płótno,
100 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu
akryl,płótno, poliptyk,
całość: 20 x 140 cm (część: 20 x 20 cm x7),
Gianni V- Patron Celebrities i Di- Patronka Paparazzi- dyptyk, 2010
Akryl, płótno;
40,5x81 cm
Sygn.na odwrocie: "GIANNI V-PATRON CELEBRITIES" 2010/ BARTEK JARMOLIŃSKI; "DI-PATRONKA PAPARAZZI" 2010/ BARTEK JARMOLIŃSKI
Olej, płótno;
90x90 cm
Sygn. Na odwrocie: "NIE DLA IDIOTÓW"/ B.JARMOLIŃSKI 2009
Osobowość złożona, dyptyk, 2007
akryl, płótno,
20x20 cm (x2)
Tryptyk: Wyroby własne, 2009 r.
akryl/płótno,
30 x 30 cm (x3), łączny wymiar: 30 x 90 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `"WYROBY WŁASNE" | B. JARMOLIŃSKI | 2009`