Grupa TWOŻYWO (rok powstania: 1995)
Danger - religion is not a weapon, 2003 r.
serigrafia barwna/papier, 22/30,
43 x 90 cm (arkusz), 49 x 100 cm (z oprawą)
cena wywoławcza: Wykup abonament
szablondruk
50x50 cm
nakład: 10 z 10
olej, blacha
100 x100 cm;
sygn. na odwrocie: Twożywo 2005 (flamastrem)
Danger religion is not a weapon
Szablon
45 x 95,5 cm;
sygn. na odwrocie: twożywo 2003 29/30 (ołówkiem)
szablon/papier,
33 x 33 cm
sygn. i dat. na odwrocie: `egzemplarz próbny tworzywo 2004`
sitodruk/papier,
42 x 60 cm
olej, blacha;
100 x 100 cm
sygn. na odwrocie: twożywo 2007
Plądrujemy ruiny rzeczywistości
szablon, farba/papier,
41,7 x 21,7 cm
olej/blacha, aluminium,
100 x 100 cm
sygn. i dat. na odwrocie: `twożywo 2005`
Nakład: 68/150, teczka 26 plakatów, offset, 65x47x1 cm + katalog
akryl, płyta PCV, 45 x 56 cm;
sygn. na odwrocie: twożywo 2004 3/5
Jeder Mensch ist ein Pollen 2005 r.
szablon/papier, 50 x 70 cm
szablon/papier, 136 x 92 cm
szablon/papier, 35,5 x 58 cm
WYBIERAJ ODPOWIEDNIE NARZĘDZIA-DOBROBYT, 2004
technika mieszana,
65 x 45 cm
na odwrocie śr.d.: twożywo 2004 1/5
olej/blacha, 100 x 100 cm
olej, płyta, 100 x 100 cm
sygn. na odwrociu: l.g.: twożywo 2006 / 2007
szablon/papier, 53 x 53 cm, egzemplarz autorski