ARTYSTA nieokreślony, XX w.
cena wywoławcza: Wykup abonament
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
sygn. nieczytelnie p.d.
akwaforta, akwatinta barwna
15.9x14 cm, 16.5x13 cm
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
syntetycznie potraktowane przedstawienie stojącej figury mężczyzny, trzymającego przed sobą oburącz łopatę;
brąz patynowany na czarno, wys. 26 cm;
sygn. na prostopadłościennej podstawie: monogram wiązany FS
na odwrocie tabliczka z powtórzeniem znaku: FS oraz poniżej: F. [Ferdynand] SCHICHAU / ELBING [Elbląg] / 1939 / F.Nr.3356
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
olej, tektura, 30,3, x 24 cm,
sygn.p.d.: 1906 VI/XI
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
Pejzaż nadrzeczny (Na odwrociu szkic olejny: Trzciny nad rzeką)
niesygnowany
olej, tektura
50x62 cm
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
sygn. l.d.
akwarela, papier
śr.42.5 cm
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
Martwa natura orientalna (1915)
sygn. nieczytelnie.dat. l.d.
olej, płótno
79x58 cm
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
plakieta - mosiądz; 32 x 45,3 cm;
sygn. wzdłuż lewej krawędzi: nieczytelnie
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
płyta drzeworytnicza; 17,5 x 17,2 x 2 cm;
płyta uszkodzona - pęknięta na dwie części
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
Scena alegoryczna z Charlie Chaplin'em i Brzdącem
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
31,3 x 19,2 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: SW.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
Świątynia Wang w Bierutowicach
sygn. nieczytelnie l.d.
tusz, papier
21x16 cm
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
sygn. nieczytelnie p.d.
tusz, papier
11.5x7.5 cm
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
ARTYSTA nieokreślony, XX w.
Scena antyczna - płaskorzeźba (odlew)
gips patynowany, rama drewniana, złocona;
39,5 x 90 cm (wymiar kompozycji), 52 x 109 cm (wymiar całości);