BOŻEK Kacper (ur. 1974, Kraków)
Technika mieszana, papier;
wym.: 47,5 x 68 cm;
sygn. i dat. p.d.: Kacper Bożek X/XXI; śr.d. tytuł.
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwaforta, sucha igła, 1999, wym. 54x79 cm
mezzotinta, akwatinta, papier,
34 x 26 cm (arkusz), 24,5 x 16 cm (odcisk płyty);
opisana u dołu l. d.: 7/50, śr. d.: PASAŻERCA, p. d.: KACPER BOŻEK I/XXI
mezzotinta, akwatinta, papier, 34 x 26 cm
(arkusz), 24,5 x 16 cm (odcisk płyty);
opisana u dołu l. d.: 7/50, śr. d.: PASAŻERCA,
p. d.: KACPER BOŻEK I/XXI
Tryptyk; akwaforta, akwatinta;
wym. plansz: 495 x 665 mm; 489 x 659 mm; 644 x 490 mm; egz. 48/100. Tryptyk składa się z plansz: Milites Templi, Dominicanes, Firma. Lit.: "Kacper Bożek. Rysunek i grafika", Kraków 2010. (il. s. 42 i 43)
Tusz, papier;
wym.: 61 x 41,8 cm;
sygn. p.d.: Kacper Bożek. Lit.: "Kacper Bożek. Grafika. Rysunek", Salon Antykwaryczny Nautilus, Kraków2010, s. 41, il.
akwaforta, akwatinta/papier,
64 x 49 cm
u dołu sygnowany i opisany
akwaforta/papier, 52 x 69 cm (w świetle passe-partout)
u dołu opisany: `28/100 DOMINI+CANES KACPER BOŻEK III/XXI`
akwaforta, akwatinta, mezzotinta/papier,
35 x 50 cm (odbitka)
sygnowany p.d.: `KACPER BOŻEK`, w l.d.: `EA`
Akwarela, tusz;
wym.: 50 x 70 cm;
sygn. Praca wystawiana.
Litografia barwna;
wym.: 535 x 605 mm,
sygn. i dat. p.d.: Kacper Bożek VIII/XXI [2008], tyt. śr.d., egz. 1/20. Lit.: Kacper Bożek, katalog wystawy, Kraków 2010, s. 36.
Akwaforta, akwatinta;
wym.: 320 x 295 mm,
sygn. oł. p.d.: Kacper Bożek V/XXI [2005], tyt. śr.d., egz. 4/50.
Mediewistyka. Tryptyk: Milites Templi, Dominicanes, Firma, 2002-03
Akwaforta, akwatinta;
wym. plansz: 495 x 665 mm; 489 x 659 mm; 644 x 490 mm;
egz. 48/100.
Akwaforta, akwatinta;
wym.: 652 x 652 mm;
sygn.i dat. oł. p.d.: Kacper Bożek I/XXI [2001].
Litografia barwna;
wym.: 500 x 700 mm;
sygn. śr.d.: tytuł, l.d.: e/a, p.d.: Kacper Bożek 1999.
Litografia;
wym.: 350 x 500 mm
sygn. śr.d.: Rydwan 1997, l.d.: e/a, p.d.: Kacper Bożek. (il. s. 52)
Teka 12 grafik, z frontyspisem i katalogiem wystawy, wydana w 2007;
wym. kompozycji ok.: 340 x 445 mm (plansza 510 x 645 mm);
sygn. oł. p.d. Kacper Bożek i data, tytuł śr., l.d. numer 80/100.
akwaforta, miękki werniks; wym.: 445 x 595 mm; sygn. tyt. dat. oł. Katalog "Kacper Bożek. Tomasz Daniec. Grafika", Kraków 2004.
akwaforta, akwatinta; wym.: 495 x 646 mm; sygn. dat. tyt. oł. Lit.: Katalog "Kacper Bożek. Tomasz Daniec. Grafika", Kraków 2004.
akwaforta, akwatinta, wym.: 495 x 665 mm; sygn. dat. tyt. oł. Nagroda Grand Prix, Grafika Roku 2002, ASP Kraków Lit.: Katalog "Kacper Bożek. Tomasz Daniec. Grafika", Kraków 2004.