SROKA Jacek (ur. 1957)
Akwaforta, akwatinta barwna;
wym.: 495 x 645 mm;
sygn. oł. p.d.: Sroka 1995, tyt. l.d., śr. d.: 19/100.
cena wywoławcza: Wykup abonament
SROKA Jacek (ur. 1957)
Akwaforta, akwatinta barwna;
wym.: 495 x 645 mm;
sygn. oł. p.d.: Sroka 1994, tyt. l.d., śr.d.: 50/100.
SROKA Jacek (ur. 1957)
Akwaforta, akwatinta barwna;
wym.: 645 x 495 mm;
sygn. oł. p.d.: Sroka 1992, tyt. l.d., śr.d.: 67/100.
SROKA Jacek (ur. 1957)
Akwaforta, akwatinta barwna;
wym.: 615 x 415 mm;
sygn. oł. p.d.: Sroka 1987, tyt. l.d., śr. d.: e/a.
SROKA Jacek (ur. 1957)
Akwaforta, akwatinta barwna;
wym.: 410 x 435 mm;
sygn. oł. p.d.: Sroka 1985, tyt. l.d., num. śr.d.: 23/50.
SROKA Jacek (ur. 1957)
Beso de Cortesia or A Black House, 1985
Akwaforta, akwatinta barwna;
wym.: 465 x 582 mm;
sygn. oł. p.d.: Sroka 1985, tyt. l.d., num. śr.d.: 29/50.
SROKA Jacek (ur. 1957)
Ucieczka na niebie (z cyklu Malleus Maleficarum), 1984
Akwaforta, akwatinta barwna;
wym.: 280 x 250 mm;
sygn. oł. p.d.: Sroka 1984, tyt. l.d., śr.d.: E/A, na pł. śr.d.: Malleus Maleficarum, p.d.: Sroka 1983.
SROKA Jacek (ur. 1957)
Dialogue about Guilty Lady, 1984
Akwaforta, akwatinta barwna;
wym.: 230 x 500 mm;
sygn. oł. p.d.: Sroka 1984, tyt. l.d., śr. d.: e/a.
SROKA Jacek (ur. 1957)
Las Meninas (from Velazques), 1980
Akwaforta, akwatinta;
wym.: 418 x 495 mm;
sygn. oł. p.d.: Sroka 1980, tyt. l.d ., odb. 7/50.
SROKA Jacek (ur. 1957)
Sztuka układania wyrazów, 2011 r.
akwaforta + tinta / papier,
11,5 x 49,5 cm,
sygn.
SROKA Jacek (ur. 1957)
akwaforta barwna
wym. 29,5x15,5 cm
oprawiona
SROKA Jacek (ur. 1957)
Cudowne pojawienie się..., 2003
olej/płótno
30 x 41,3 cm
SROKA Jacek (ur. 1957)
SROKA Jacek (ur. 1957)
tusz, gwasz, papier, 50,3 x 39,7 cm;
sygn. p. d.: MICHELANGELO / JACEK SROKA 1980;
Na odwrocie napis autorski
SROKA Jacek (ur. 1957)
tusz, gwasz, karton, 50,4 x 39,7 cm;
sygn. p. d.: RUBENS / JACEK SROKA 1980;
Na odwrocie opis autorski
SROKA Jacek (ur. 1957)
sygn. l. d.: MARIA THERESIA PLATZ / JACEK SROKA 1980;
Na odwrocie napis autorski
SROKA Jacek (ur. 1957)
tusz, gwasz, papier,
50,3 x 39,7 cm;
Na odwrocie napis autorski
SROKA Jacek (ur. 1957)
tusz, gwasz, papier,
50,3 x 39,7 cm;
Na odwrocie napis autorski
SROKA Jacek (ur. 1957)
akwatinta, papier,
49,5 x 31,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: JACEK SROKA 80 (ołówkiem);
pośrodku u dołu tytuł: "TAROCK L`ETOILE", 1/2 INTAGLIO (ołówkiem)
SROKA Jacek (ur. 1957)
akwatinta, papier,
27,5 x 39,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: JACEK SROKA 79 (ołówkiem);
na środku u dołu tytuł: SZPAGAT, 6/30 AKWATINTA-TINTA (ołówkiem)