JAHL Władysław (Jaroslaw 1886 - 1953 Paryż)
olej, tektura, 24 x 33 cm;
sygn. p.d.: Jahl; na odwrocie autorska dedykacja,
powtórzony podpis, data: 24 IX 1951
oraz No 2 i tytuł
cena wywoławcza: Wykup abonament
DON KICHOT I SANCHO PANSA, ok. 1935
olej, płótno,
35.5 x 22 cm
sygn. czerwoną farbą p.d.: Jahl
olej, płótno,73 x 59.5 cm
sygnowany p.d.: Jahl
Na odwrocie płótna autorski napis farbą: les forcats | obok przekreślone słowo: Babinson (?) | Jahl 937
Olej, płótno;
40 x 55 cm
Sygnowany p. d.: Jahl
olej, płótno, 72,5 x 59,5 cm; sygn. p.d.: Jahl
Na odwrocie autorskie napisy: Les forcats / Jahl / 937
olej, płótno
73 x 60 cm
olej, sklejka
60 x 72 cm
olej, płótno
65 x 92,2 cm