JAKUBOWSKI Stanisław (1885 - 1964)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Kościół św. Piotra i Pawła w Krakowie, ok. 1935
barwna akwaforta z akwatintą, 10,5 x 12cm
sygn. oł. p.d.: S. Jakubowski
Na odwrocie drukowana naklejka salonu sztuki K. Wojciechowskiego w Krakowie, z datą przyjęcia 10/3. 35
Brama Floriańska i Widok z krakowskiego Kazimierza (2 szt.)
miedzioryt barwiony/papier, 9 x 6,5 cm
olej/płótno dublowane, 50 x 67 cm
sygnowany p. d.: `St. Jakubowski`
Prasłowiańskie motywy architektoniczne (Kraków, 1923)
sygnowany monogramem na klocku
27 drzeworytów, 23x24 cm
akwaforta, wym.: 11,5 x 10,5 cm,
sygn. p.d.: St. Jakubowski
akwatinta, akwaforta; wym.: 120 x 110 mm; sygn. oł. p.d.: St. Jakubowski.
akwaforta; wym.: 115 x 90 mm; sygn. oł. p.d.: St. Jakubowski; odbitka 16/25.
kwasoryt; wym.: 155 x 240 mm; sygn. oł. p.d.: St. Jakubowski. Grafika z teki "Kraków", 1934. M. Grońska, "Grafika w książce, tece i albumie", Wrocław 1994, poz. 284.
akwatinta; wym.: 125 x 145 mm; sygn. oł. p.d.: St. Jakubowski.
akwaforta; wym.: 153 x 140 mm; nie sygn.
akwatinta; wym.: 120 x 190 mm; sygn. oł. p.d.: St. Jakubowski; odbitka numerowana na odwrocie 9/35.
akwaforta; wym.: 55 x 52 mm; sygn. oł. p.d.: St. Jakubowski, pł. p.g.
kwasoryt barwny; wym.: 70 x 63 mm; sygn. oł. p.d.: St. Jakubowski.
Król Kruk i królewna Rybka, lata 20. XX w.
akwaforta; wym.: 105 x 125 mm; sygn. oł. p.d.: St. Jakubowski.