1 zł
2 600 000 zł

ZAKRZEWSKI Włodzimierz (1916 Petersburg - 1992 Warszawa)

WILLA MAKSYMA GORKIEGO NA CAPRI, 1958

olej na płótnie,
46 x 61 cm,
sygnowany u dołu po środku "W. Zakrzewski 1958"
na odwrocie na płótnie autorska kartka ewidencyjna, ręką artysty dane o obrazie oraz dedykacja autora dla Jadwigi Tuczapskiej z 1983 roku. Na krośnie nalepka z niezidentyfikowanej wystawy z podanym numerem katalogowym 25 i informacją "własność autora".

cena wywoławcza: Wykup abonament

Jabłonna Park - 163, 1969

olej, płótno,
73 x 100 cm;
syg. śr. d.: W. Zakrzewski; dat. l. d.: 1969
sygnowany, dotowany i opisany na odwrocie: W. ZAKRZEWSKI 1969 Jabłonna Park 163 73x100;

PEJZAŻ Z ERICE NA SYCYLII, 1963

olej, płótno,
64.5 x 81
sygnowany u dołu pośrodku: W. ZAKRZEWSKI 1963 | L ERICE
Na odwrocie mała nalepka paryskiej galerii domu aukcyjnego Boisigirard z datą 9 XI 2004.

Paryż - Widok znad Sekwany, 1963

olej, tektura, 25 x 32,5 cm;
sygn. l.d.: W. Zakrzewski

Pont des Arts w Paryżu, 1961

olej, płótno,
46 x 61,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Zakrzewski 196 353;
opisany l. d.: PONT DES ARTS PARIS

Warszawa - Krakowskie Przedmieście, 1965

olej, płótno,
64 x 80,5 cm;
sygn. u dołu: W. Zakrzewski 1965; opisany na odwrocie

Strumień koło Zakopanego

olej, płótno
46 x 61 cm;
sygn. p. d.: W. ZAKRZEWSKI 1961;

Borzęcin

olej, płótno
81 x 100 cm;
sygn. p. d.: W Zakrzewski ;
na odwrocie napisy: W ZAKRZEWSKI 972 / BORZĘCIN KOŚCIÓŁ / 81 x 100

Warszawa - Krakowskie Przedmieście

olej, płótno
64 x 80,5 cm;
sygn. l. d.: W. Zakrzewski dat. śr. doł: 1965
na odwrocie opis autorski

PEJZAŻ, 1966

olej, płótno,
46 x 61 cm
sygnowany p.d.: W. Zakrzewski 1966
na odwrocie na płótnie napis autorski: W. ZAKRZEWSKI | 1966 | RZESZÓW | ul LENINA 97 | 46 x 61

KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE, 1984

Olej, płótno
51 x 65 cm
Sygnowany p.d.: W. ZAKRZEWSKI, l.d.: 1984
Na odwrocie napis wykonany przez artystę: W. ZAKRZEWSKI 1984| 83 | WARSZAWA |KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE |51 x 65 | ol pł

KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE Z WIDOKIEM

NA KOŚCIÓŁ ŚW. ANNY I KATEDRĘ ŚW. JANA, 1984
Olej, płótno
46,5 x 61 cm
Sygnowany śr.d.: W. ZAKRZEWSKI
Na odwrocie napis wykonany przez artystę: W. ZAKRZEWSKI 1984| 79 | Warszawa | Krakowskie Przedmieście |46 x 61 | ol pł

WIDOK NA ABSYDĘ KOŚCIOŁA DOMINIKANÓW

NA NOWYM MIEŚCIE W WARSZAWIE, 1955
Olej, płótno
50 x 65 cm
Sygnowany l.d.: W. ZAKRZEWSKI 1955

ULICZKA W CONFLANS SAINTE-HONORINE, 1989

Olej, płótno
46,5 x 55 cm
Sygnowany l.d.: W. ZAKRZEWSKI
Na odwrocie napis wykonany przez artystę: W. ZAKRZEWSKI 1989- 34| Uliczka w Conflance
St. Honorine |46 x 55 ol. pł . Dalej dedykacja.

Drzewka migdałowe w Hiszpanii, 1970

olej, płótno
27 x 44 cm
sygn. p. d.: W. ZAKRZEWSKI, l. d: 1970;
na odwrocie napis autorski: W. ZAKRZEWSKI / 1970 125 / DRZEWKA MIGDAŁOWE / HISZPANIA

Drzewa

olej, płyta
27 x 19 cm
sygn. u dołu po środku: W. Zakrzewski; p. d. data: 1985;
Na odwrocie na blejtramie napisy: W. ZAKRZEWSKI 1985 - 209 / ATLANTYK IX 19 X 27 ol. pł na prl. ; poniżej: WARWICK, VIEW FROM THE HOUSE, 1985; oraz na płycie: W ZAKRZEWSKI / 1985 209 / ATLANTYK IX (przekreślone) / 19 x 27.

olej, płótno
64 x 80,5 cm;
sygn. l. d.: W. Zakrzewski dat. śr. doł: 1965; na odwrocie opis autorski

Mury Bergamo

olej, płyta
24 x 33 cm;
sygn. l.d.: W. Zakrzewski; p.d.: 1981; na odwrocie na krośnie autorskie napisy.

WIDOK WŁODZIMIERZA NAD KLAŹMź, 1970 R.

olej/płótno
45 x 60 cm
sygn. l. d.; `W. ZAKRZEWSKI`
sygn. i opis. na odwrocie: `W.ZAKRZEWSKI / 1970 80 / WŁADIMIR`

BRZEG SEKWANY, 1956 R.

olej/karton
23 x 35 cm
sygn., dat. i opisany na odwrocie: `W. ZAKRZEWSKI 1956` oraz naklejka autorska z opisem obrazu
WYSTAWIANY: 1957 - Paryż "Paysages de Pologne W. Zakrzewski"

liczba obiektów: 175