KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
cena wywoławcza: Wykup abonament
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
PEJZAŻ LEŚNY Z ZAKOPANEGO, ok. 1920
Olej, tektura
36,5 x 35 cm
Sygnowany p. d. czarnym olejem: Zakopane | Kidon
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
pastel, papier, 47 x 29 cm; sygn. l.d.: Kidoń
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
pastel, papier naklejony na tekturę, wym.: 63 x 38 cm
sygn. p.d.: Kidoń
Na odwrocie naklejka katowickiego salonu "Sztuka" i napis: Kidoń/ 1930/ podarek imieninowy 14.II.30
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
olej, tektura, w.36,5 x 32 cm, sygn. u dołu "Kidoń",
KIDOŃ Józef (1890 - 1968)
olej, płyta wiórowa; 86 x 60,5 cm;
sygnowany po lewej stronie na dole: Kidoń | (...)