ANERI (WEISSOWA Irena) (1888-1981)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 33,5 × 4,8 cm w świetle ramy
sygn. p. d.: aneri
Akt na tle niebieskiej draperii
olej, tektura; 96 x 66,5 cm;
sygn. p. d.: Aneri
olej, tektura; 33,5 x 47 cm;
sygn. p. d.: aneri
olej, płótno; 49 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: aneri
tech. mieszana, tektura, 49 x 34 cm, sygn. l.d.: Aneri
Portret damy w czarnej etoli, ok. 1910
olej, tektura; 90 x 63cm;
sygn.p.d.: aneri;
na odwrocie u góry odręczny napis autorski ołówkiem:
Szkic portretowy Aneri/ok. 1912012/mal.przy ul. Straszewskiego 2
Gałązka kwitnącej pigwy indyjskiej, 1950
olej, tektura; 30 x 47cm;
sygn.l.d.: aneri
olej, tektura; 34,2 x 49,3cm;
sygn.l.d.: aneri 1970
olej, tektura; 24,5 x 33,5cm;
sygn.l.d.: aneri
na odwrocie, u góry napis odręczny ołówkiem: Aneri 1921 Hanusia śpiąca; u dołu: Kalwaria
olej, tektura; 68 x 48,5cm;
sygn.l.d.: aneri
olej, tektura; 32,5 x 42,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: aneri