1 zł
2 600 000 zł

SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)

Męćmierz/Wisła, 1989

olej, płótno,
76 x 65 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Sempoliński / `89 / męćmierz / Wisła

cena wywoławcza: Wykup abonament

SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)

UKRZYŻOWANIE

Pastel, papier;
31,8 x 48 cm

SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)

UKRZYŻOWANIE

Pastel, papier;
42 x 29,5 cm
Napis na odwrocie: Jacek Sempoliński | Ukrzyżowanie ze św. Anny - Kazimierz | Wieczór 3 Króli 2005

SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)

UKRZYŻOWANIE

Pastel, papier;
42 x 29,5 cm
Napis na odwrocie: Jacek Sempoliński | Ukrzyżowanie u św. Anny - Kazimierz

SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)

Czaszka, 1997

olej, płótno,
80,5 x 60 cm;
sygn. na odwrocie: Sempoliński / maj `97 / czaszka

SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)

SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)

Męćmierz/Wisła, 1989

olej, płótno,
76 x 65 cm;

SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)

Otwarty mózg, 2008

pastel/papier czerpany
59,5 x 41,5 cm

SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)

Krew utajona, 2009

akryl, pastel/papier czerpany
59,5 x 42 cm

SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)

Krew utajona, 2009

akryl/papier czerpany
59,5 x 42 cm

SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)

Ukrzyżowanie, 1977-1996

olej, płótno,
117 x 81 cm;
sygn. na odwrocie: Sempoliński / 1977-`96 / Ukrzyżowanie

SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)

Ukrzyżowanie / Autoportret, 1981/2000

olej, płótno,
100 x 81 cm;
sygn. na odwrocie: "Sempoliński / 20.V.2000 [skreślone `81]/ [skreślone Ukrzyżowanie/Autoportret"

SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)

Zza grobu, 2004

olej, płótno,
100 x 80 cm:
sygn. na odwrocie: Sempoliński / marzec listopad 2004/ z za grobu

SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)

Wisła - Autoportret, 1990-2001

olej, płótno,
93 x 72 cm;
sygn. na odwrocie: Sempoliński / przemalowany / styczeń / 2001 / Autoportret Sempoliński `90 Wisła

SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)

Czaszka/Genitalia, 1987-1999

olej, płótno,
110 x 74,5 cm;
sygn. na odwrocie: Sempoliński/ `87/grudzie/luty `99.genitalia/czaszka

SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)

Głowa Ukrzyżowanego u św. Anny

olej, płótno
81 x 100 cm

SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)

Rzeka, 1970

olej, płótno,
81 x 116 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Sempoliński `70 / rzeka

SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)

Męćmierz - Wisła, 1999

olej, płótno,
65 x 50 cm;
sygn. i dat na odwrocie: Sempoliński 4 VII 99 / Męćmierz, Wisła

SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)

A.R.BRAZYLIA, 2001

olej, płótno,
100 x 81
na odwr.ocie na płótnie napis autorski: Sempoliński | marzec 2001 | A.R.Brazylia

SEMPOLIŃSKI Jacek (1927-2012)

Czaszka, 1990

olej, płótno,
100 x 80 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Sempoliński / '90 / listopad / czaszka

liczba obiektów: 139