NARZYŃSKI Juliusz (1934 - 2020)
olej, płótno, 41x33 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, 87 x 116 cm, 1973r.
Kompozycja surrealistyczna, 1999
pastel, papier,
49 x 63 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.g.: Jul.Narzyński 99
sygnowany l.d. datowany na odwrociu
olej, płótno
24.4x33
pastel, olej,
63,5x49 cm