CIECIERSKI Tomasz (ur. 1945, Kraków)
olej/płótno
55 x 66 cm (całość), obraz składający się z czterech małych blejtramów, 17,5 x 33 cm (jedna część)
sygn. i dat. na odwrocie: `T. CIECIERSKI / 2000`
cena wywoławcza: Wykup abonament
Bez tytułu, z serii Ksero, 2003-2004
ksero na piance, 29 x 39 cm
sygn. na odwrociu: `ksero 1/16`
ksero na piance, 29 x 39 cm
sygn. na odwrociu: `T.Ciecierski / 3/16 / 2004
technika mieszana, ołówek, kredka, fotografia, 35,8x43 cm
pastel/papier, 68 x 98 cm (w św. ramy)
sygnowany i datowany p. d.: `T. Ciecierski 85`
kredka, ołówek, papier, 30 x 21 cm
pastel, 21x29 cm
olej na płótnie, 54,3 x 66,5 cm (złączone cztery blejtramy o wym. ok. 27,1 x 33,1 cm), sygnowany na odwrocie (na płótnie) "2004 / T. Ciecierski"
pastel na brystolu,
70,1 x 100,2 cm,
sygnowany p.d. "T. Ciecierski 85"
Rysunek inspirowany obrazem "Bitwa pod Orszą"
olej na płótnie, 54,4 x 66,7 cm
(złączone cztery blejtramy o wym. ok. 27 x 33 cm),
sygnowany na odwrocie (na płótnie) "T. CIECIERSKI / 2000 / oil / canvas / untitled"
kredka, akwarela
45,5x59 cm
węgiel, papier,
60 x 80 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. u dołu: T. Ciecierski 1990 (d.c. z 1985-6)
rysunek po zachodzie słońca Bez tytułu
kredka, papier
39,5x32 cm
pastel, collage, karton,
44.5 x 63.5 cm
sygn. l.d.: Tomasz Ciecierski | 1990