FILIPKIEWICZ Mieczysław (1891-1951)
Akwarela, papier, 49 x 69 cm,
sygn. p.d.: Mieczysław Filipkiewicz
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akwarela, gwasz, papier,
33 x 48 cm,
sygn. l.d.: Mieczysław Filipkiewicz
Olej, tektura; 63 x 43 cm
Sygnowany p.d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ
sygn.p.d., olej, tektura, 47x61.5
olej, tektura, 47 x 62,5 cm;
Okazały pejzaż, pełen światła i barwy, wykazujący silne wpływy malarstwa brata artysty, Stefana Filipkiewicza (1879-1944)
olej, tektura, wym.: 49,5 x 70,5 cm,
sygn. p.d.: "Mieczysław Filipkiewicz. Gdynia"
akwarela, 66 x 48 cm,
sygnowana p.d. "Mieczysław Filipkiewicz"
Gwasz, akwarela, papier naklejony na tekturę; 25 x 34 cm
Sygnowany p. d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ
olej, tektura
38 x 93 cm
sygnowany p.d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ
olej, tektura, 50 x 67,5 cm;
sygn. p.d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ
na odwrocie nalepka z tytułem oraz stempel składu materiałów malarskich
olej, tektura
33 x 49 cm
sygnowany p.d.: Mieczysław Filipkiewicz
Na odwrocie, w części czytelny, napis niebieską kredką:
M.Filipkiewicz | z r. 1928 | (...) 29/XI (...) za zł (...) | (...)
Olej, tektura; 16 x 34 cm
Sygnowany l. d.: Mieczysław Filipkiewicz
akwarela, ołówek, papier, 33 x 49,5 cm;
sygn. p.d. MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ
gwasz, papier, 42 x 61 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ / 1938
Na odwrocie nalepka wystawowa z TPSP w Krakowie, z tytułem obrazu: Pejzaż z Bystrej
olej, tektura, 19,5 x 23,5 cm;
olej, tektura; 35 x 48 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: Mieczysław Filipkiewicz