BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
cena wywoławcza: Wykup abonament
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, płótno, 61 x 81 cm;
sygn. l. d.: Bratkowski / Capri 1929
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
Olej, tektura;
52 x 39 cm
Na odwrocie nalepka wypełniona czarnym atramentem: KOMITET |WYSTAWY I LOTERYI DZIEŁ SZTUKI | pod protektoratem |ARCYKSIĘCIA KAROLA STEFANA |na zakupienie warsztatów rękodzielniczych i narzędzi dla ociemniałych inwalidów wojennych, pochodzenia galicyjskiego | Nr |Nazwisko artysty Bratkowski Roman |Tytuł dzieła "Kwiaty" | Wylosował nr | olejny |Wartość?. Poniżej druga nalepka, drukowana: 29
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
Olej, płótno;
48,5 x 36,5 cm
Sygnowany p.d.: R. Bratkowski | 1893
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej na płótnie naklejonym na tekturę,
31 x 40 cm
sygnowany l.d. "R. Bratkowski" i powtórnie na odwrocie, na tekturze
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
Olej, płótno;
66 x 91 cm
Sygnowany p.d.: Bratkowski | 1912
Na odwrocie dwie nalepki:
1. Z napisem czarnym atramentem: Roman Bratkowski | Krajobraz jesienny
2. Drukowana, wypełniona czarnym atramentem: Salon Stowarzyszenia Artystów |Poznań plac Wolności 4a | Autor Roman Bratkowski | Tytuł dzieła Krajobraz jesienny | Rodzaj dzieła olejne
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, tektura,
50 x 70 cm
sygn. p. d.: L. Bratkowski Laguna 1935
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
STRUMIEŃ ZIMĄ O ZACHODZIE SŁOŃCA
Olej, tektura; 25,5 x 35 cm
Sygnowany p.d.: R. Bratkowski
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
LEŚNY STRUMIEŃ ZIMĄ O WSCHODZIE SŁOŃCA
Olej, tektura; 24,5 x 35 cm
Sygnowany p.d.: R. Bratkowski
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej na płótnie,
86 x 66 cm,
sygnowany p.d. "R.Bratkowski 1905"
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, tektura, 34 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: R. Bratkowski
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
Olej, tektura
52 x 39 cm
Na odwrocie nalepka wypełniona czarnym atramentem: KOMITET | WYSTAWY I LOTERYI DZIEŁ SZTUKI | pod protektoratem | ARCYKSIĘCIA KAROLA STEFANA |
na zakupienie warsztatów rękodzielniczych i narzędzi dla ociemniałych inwalidów wojennych, pochodzenia galicyjskiego | Nr | Nazwisko artysty Bratkowski Roman | Tytuł dzieła "Kwiaty" | Wylosował nr | olejny | Wartość
. Poniżej druga nalepka, drukowana: 29
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
ołówek, pastel, tektura
41,3 x 34,2 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: a. Karpiński
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, tektura
34 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: R. Bratkowski
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
ZIMOWY, SYMBOLICZNY PEJZAŻ Z RUSI, 1909 R.
olej/płótno dublowane, 79 x 100 cm
sygnowany i datowany l. d.: `R. Bratkowski Lwów (
) 1909`
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, tektura, 35 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: R. Bratkowski
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
olej, tektura, 33 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: R. Bratkowski
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)