PACIOREK Stanisław (1889-1952)
Olej, tektura,
45 x 45 cm,
sygn. p.d.: ST. Paciorek
cena wywoławcza: Wykup abonament
LETNI PEJZAŻ Z DRZEWEM, 1923 R.
olej/tektura,
57 x 44,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany l. d.: `St. Paciorek | 923`
olej/tektura, 57 x 55 cm
sygnowany p. d.: `ST. Paciorek`
Olej / tektura
Sygnowany l.d.
70 x 97 cm
olej, tektura, 50 x 36 cm;
sygn. p.d.: St. Paciorek / 933
ZAUŁEK PRZY KOŚCIELE ŚW. BARBARY W KRAKOWIE, 1915 R.
olej/płótno dublowane
73 x 94 cm
sygnowany i datowany l. d.: "St. Paciorek 1915"
OBŁOKI (temat z Pana Tadeusza), przed 1939
olej na tekturze
35 x 39,5 cm
sygnowany p.d. "St.Paciorek", na odwrocie kartka autorska z tytułem pracy, taka sama kartka na ramie dołączona kartka antykwariatu Du Mouchelles z Detroit
olej, płótno,
31 x 24,5 cm;
sygn. p. d.: StPaciorek
Kapliczka w Bramie Floriańskiej, 1925
akwarela, papier, 31 x 50cm
sygn. l.d.: St. Paciorek-Sart / 925 Kraków
olej, płótno
51 x 84 cm;
sygn. l. d.: St. Paciorek 959;
Na odwrocie dwie nalepki wystawowe: jedna z nich nieczytelna i zniszczona, druga z CBWA w Krakowie.
akwarela, ołówek, papier
33 x 22 cm;
sygn. p. d.: St. Paciorek / 1915
olej, tektura, 70 x 100 cm,
sygn.: p.d.: St.Paciorek / Kraków 942.
olej, tektura, 70 x 100 cm,
olej, płótno, 51 x 84 cm;
sygn.l.d.: St. Paciorek 959
na odwrocie nalepka wystawowa z CBWA w Krakowie oraz fragment zniszczonej, nieczytelnej nalepki
olej, tektura, 26 x 34,5 cm;
sygn. p. d.: St. Paciorek.
olej na płótnie, wym.: 69 x 68 cm,
sygn. p.d.: St. Paciorek 1914
olej na tekturze, wym.: 66 x 91,5 cm,
sygn. l.d.: St. Paciorek Czerna 1921
olej, sklejka, 70 x 50 cm;
sygn. p. d.: St. Paciorek / Kraków 934; na odwrocie szkic olejny