AXER Otto (1906-1983)
kredka, papier,
39 x 26 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: OTTO / AXER (pieczęć)
cena wywoławcza: Wykup abonament
AXER Otto (1906-1983)
piórko, tusz, papier, 29 x 19,8 cm;
pieczątka autorska na odwrocie
AXER Otto (1906-1983)
gwasz na podrysowaniu ołówkiem, papier, 34,5 x 24,5 cm;
opis u dołu: Kostium kupca i jego pomocnika "Orno" na polach Grunwaldzkich;
oraz p. d.: pieczątla autorska (powtórzona odwrocie)
AXER Otto (1906-1983)
tusz, akwarela, papier, 18,5 x 15 cm (w świetle oprawy)
sygn.i dat. p.d.: oaxer 75
AXER Otto (1906-1983)
AXER Otto (1906-1983)
kredka, papier, 39 x 26 cm (w świetle oprawy);
AXER Otto (1906-1983)
AXER Otto (1906-1983)
AXER Otto (1906-1983)
sygn. l.d., gwasz, tektura, 39x54 (w świetle passe-partout)
AXER Otto (1906-1983)
tusz, akwarela, papier,
18,5 x 15 cm (w świetle oprawy)
sygn.i dat. p.d.: oaxer 75
AXER Otto (1906-1983)
AXER Otto (1906-1983)
piórko, tusz, papier
28,5 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: oaxer 77
AXER Otto (1906-1983)
piórko, tusz, papier, 28,5 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: oaxer 77
AXER Otto (1906-1983)
piórko, tusz, tusz lawowany, papier, 32,5 x 48,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p.d.: oaxer 72
AXER Otto (1906-1983)
akwaforta; 130 x 180 mm
sygn. oł. p.d.: O. Axer 27.
Lit.: Mistrzowie grafiki polskiej, Kraków 2007.
AXER Otto (1906-1983)
piórko, tusz, papier
sygn. p.d.: oaxer 77
AXER Otto (1906-1983)
Portret kobiety, lata 330 - te XX w.
olej/sklejka,
68 x 47,5 cm
sygnowany i datowany p. d.: `O. Axer 193 (?)`
AXER Otto (1906-1983)
AXER Otto (1906-1983)
AXER Otto (1906-1983)
PASSACAGLIA I, lata 70-te XX w.
olej, płótno,
73 x 92 cm
sygnowany p.d.: OAxer
Na odwrocie na płótnie napis autorski p.g.: OTTO AXER | "PASSACAGLIA.I." oraz podłużna pieczątka zezwalająca na wywóz za granicę