ERB Erno (Lwów 1890 - Lwów 1943)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura; 49 x 68,5 cm;
sygn. l. d.: E. Erb
Olej, tektura, 47,5 x 68 cm,
sygn. l.d.: Erno Erb
Olej, tektura, 46 x 61 cm,
sygn. l.d.: E Erb 1931
olej, tektura; 33 x 49 cm;
sygn. l. d.: E Erb
Wejście do Katedry Ormiańskiej
olej, tektura; 49 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: EErb;
na odwrocie w prawym górnym rogu napis (autorski?): Erb. (ołówkiem)
SKALISTE WYBRZEŻE MORSKIE
olej na płótnie, 73,5 x 97 cm, sygnowany p.d. "E Erb"
Olej, tektura, 25,5 x 35 cm
Sygnowany l.d.: E Erb
olej, tektura, 29,5 × 40 cm
sygn. p. d.: E.Erb
Estymacja: 9 000 - 10 000 zł
olej na płótnie naklejonym
na tekturę, 58 x 50 cm,
sygnowany l.d. "E. Erb"
olej na tekturze, 49 x 65,5 cm,
sygnowany p.d. "E. Erb"; na odwrocie, ołówkiem, autorskie "Erno Erb"
Olej, tektura, 25,5 x 35 cm
Sygnowany l.d.: E Erb