STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
olej, płótno, 31 x 20 cm;
sygn. p. d.: J.S.
Na odwrocie nr inw. 157
cena wywoławcza: Wykup abonament
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
Bufet w kawiarni Plastyków, 1942 r.
akwarela, ołówek/papier, 25 x 36 cm
sygnowany p. d.: `J.Studnicki`
na odwrocie tytuł autorski oraz data
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
akwarela/papier, 30 x 41,5 cm
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
akwarela papier,
20 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: Stud
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
olej/płótno, 81 x 100 cm
sygn. l. d.: `J. STUDNICKI` sygn. na odwrociu: `Studnicki`
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
olej/płótno, 91,5 x 73,5 cm
sygnowany i datowany p. d.: `J Studnicki 71`
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie:
`Juliusz Studnicki / "Flecista" poz 403/71`
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
Jednokołowa bryczka - Oczekiwanie
akwarela, papier, 25,5 x 31 cm;
sygn. p. g.: JS (ołówkiem);
na odwrocie opis z tytułem, wymiarami, nr inw. 317 i datą 1952 r. oraz nr 401 (czerwonym długopisem)
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
Akwarela, papier; 21,5 x 30,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p. g.: JS
Na odwrocie długopisem: Jednokonna bryczka 22.5 x 31 | Nz. Imo. 3/7 | 401| 1952 r.
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
akwarela, papier,
28,5 x 20,5 cm (w świetle passe-partout)
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
Technika mieszana, papier,
20 x 28 cm (w świetle passe-partout)
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
tusz, kredka, papier,
28 x 20,5 cm (w świetle passe-partout); sygn. l.g.: J.Stud
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
olej, płótno, 65,5 x 81 cm;
sygn. p.d.: STUDNICKI
na odwrocie autorski napis na krośnie: Trombetiere oraz: nr inw. 129
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
Marsz w kwiatach - ilustracja do bajki
ołówek, akwarela, papier, 20,2 x 28,6 cm;
sygn. l.d.: JStudnicki
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
Przed bitwą - ilustracja do bajki
kredka brązowa, akwarela, papier, 21 x 29,8 cm;
sygn. p.d.: JStudnicki
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
olej, tempera, płótno,
81 x 100 cm
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
olej, płótno, 47 x 53 cm;
sygn. l.d.: Studnicki
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)
olej, płótno, 65,5 x 81 cm;
sygn. p.d.: STUDNICKI
STUDNICKI Juliusz (1906-1978)