GÓRSKI Stanisław (1887 Kościan - 1955 Kraków)
cena wywoławcza: Wykup abonament
pastel, papier; 43 x 33 cm w świetle passe-partout;
sygnowany po lewej stronie u dołu: ST. Górski
DZIEWCZYNA W STROJU GÓRALSKIM, l. 30-te XX w.
pastel, 34,5 x 25 cm,
sygnowany po prawej "St. Górski"
PEJZAŻ Z OSIELCA Z WIDOKIEM NA CUPEL, 1923
Olej, sklejka; 21 x 38 cm
Sygnowany l.d.: St. Górski; na odwrocie: St. Górski. | 1923 | Osielec
olej, tektura, 23 × 29 cm, sygn. p. d.: St.Górski
Estymacja: 1500 - 2500 zł
Pastel, karton, 46,5 x 30,5 cm
Sygnowany l.d.: St. Górski
pastel, papier, 33 x 26,5 cm;
sygn. z lewej: St. Górski
pastel, tektura,
50,5 x 70 cm
sygn. p.d.: St. Górski