NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
akwarela, gwasz, papier,
23,2 x 17,2 cm ( w świetle oprawy);
cena wywoławcza: Wykup abonament
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
ołówek, kredka, papier
12,5 x 18 cm;
napis p.d.: 30 ZŁ;
u dołu: KSARNMRK PRMYSJHA
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
akwarela, papier,
24,8 x 16,7 cm (w świetle oprawy);
z lewej pośrodku napis: ...TYRNOWWST;
z prawej pośrodku napis: KRYNICYWŚ...; pośrodku u dołu napis: NIEDZIELA;
napis l.d.: MALAARZK
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
akwarela, papier
6,5 x 6 cm;
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
akwarela, papier
23 x 16 cm
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
sygnowany na odwrociu stemplem
akwarela, gwasz, papier
23x16.5
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
akwarela, papier, 24,5 x 17,5 cm
napis u dołu: PAMTKAZMALARWAKIFOR 500 ZŁ
na odwrocie: pieczęć artysty
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
akwarela, papier, 16 x 27,5 cm;
u dołu napis: WRNOAWIEŚMIASTOKRAKOWSKIWILLA
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
Akwarela, papier; 17,5 x 25 cm
Na dole napis czarną akwarelą:
WTARNÓWPOWIATWIEŚROSYTASEEMILLA | 200 ZŁ.
Na odwrocie owalna pieczątka: NIKIFOR ARTYSTA |KRYNICA WIEŚ (powtórzona) oraz podłużna pieczątka:NIKIFOR MATEJKO | ARTYSTA MALARZ | KRYNICA WIEŚ (powtórzona)
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
akwarela, papier,
12 x 13,5 cm
napis u góry: WILLA/ KRAKBUS napis na dole: nieczytelny
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
kredka, papier,
15 x 9 cm;
napis u góry: WAPSZWIEŚ WSZ NA
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
akwarela, papier,
17 x 12 cm;
u dołu napis: KRYNICAPAMTKAZNOWY
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
akwarela, gwasz, papier,
23 x 16,5 cm;
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
akwarela, papier, 17 x 24,5 cm; u dołu napis: NOWYPORHO...WIEŚMIASTOKRAKOWSKIPOWIAT
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
akwarela, papier, 16 x 27,5 cm; u dołu napis: WRNOAWIEŚMIASTOKRAKOWSKIWILLA
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
akwarela, ołówek, karton,18,5 x 14 cm;
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
akwarela, papier, 17 x 24,5 cm; u dołu napis: WKRAKOW...WIEŚPOWIATMIASTOKRAKOWSKI