CIEŚLA Maciej (ur. 1988, Szczecin)
akryl, olej, płótno, 80x60 cm
sygn. p.d.: MCieśla, opisany na odwrocie: Maciej Cieśla 2015
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej i akryl na płótnie 60x50 cm
sygnowany na przodzie, prawy dolny róg
akryl, olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p. d.: Maciej Cieśla oraz na odwrocie: Maciej Cieśla wrzesień 2015
Kontemplacja natury w kotlinie Kłodzkiej, 2015 r.
olej, akryl, płótno, 65 x 81 cm
Historia z pewną kobietą i czortem, 2015
olej, akryl, płótno, 140 x 80 cm,
sygn. p.d.: Maciej Cieśla oraz na odwrocie: Maciej Cieśla 2015
Kochankowie. Forma miłosna, 2015
olej, akryl, płótno, 100x70 cm
sygn. p.d.: Maciej Cieśla, opisany na odwrocie: Maciej Cieśla 2015
Olej, akryl na płótnie, 100x70 cm
Sygnowany z przodu prawy dolny róg
Opisany na odwrocie
olej, akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie
Studium światła, kompozycja inspirowana południcami- mitologia słowiańska, 2015
olej, akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: Maciej Ciesla oraz na odwrocie: “Maciej Cieśla maj 2015“
Nieboska rusałka i jej ogary, 2015
olej, płótno, 140 x 100 cm,
sygn. p.d.: Maciej Cieśla oraz na odwrocie: Maciej Cieśla 2015 maj
Kompozycja z międzygalaktycznym gołębiem, 2015 r.
olej/płótno, 140 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Maciej Cieśla marzec 2015 | ``Kompozycja z międzygalaktycznym gołębiem`` `
olej na płótnie 100x70 cm
opisany na odwrocie: Maciej Cieśla maj 2015
olej na płótnie 120x60 cm,
opisany na odwrocie: Maciej Cieśla kwiecień 2015
olej, płótno, 140 x 60 cm,
sygn. na odwrocie: Maciej Cieśla 2015 marzec
Ciężki, mocny sen, kompozycja z lisami, 2015 r.
olej, płótno, 100 x 80 cm