1 zł
2 600 000 zł

SMOLIK Dominik (ur. 1982)

Afterimage I, 2017r.

akryl na płótnie, 120x100cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

SMOLIK Dominik (ur. 1982)

Afterimage, 2017

akryl, płótno, 80x120 cm
opisany na odwrocie: Dominik Smolik Afterimage 2017

SMOLIK Dominik (ur. 1982)

Grande Diptico Mephisto, dyptyk, 2017 r.

akryl/płótno, 150 x 200 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | "GRANDE | DIPTICO | MEPHISTO" | DYTPYK SKRZYDŁO (A/B) | AKRYL/PŁÓTNO | 150 x 100 CM | KRAKÓW MMXVII | Dominik Smolik'

SMOLIK Dominik (ur. 1982)

Sosny na piaszczystym klifie IV, 2017

akryl na płótnie, 2x100x70 cm (całość 100x140 cm)
sygnowany na odwrocie

SMOLIK Dominik (ur. 1982)

Verde brillante, 2017

akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygn. na odwrociu: DOMINIK SMOLIK/"VERDE BRILLANTE"/AKRYL/PŁÓTNO/100 X 100 CM/ KRAKÓW MMXVII/ Dominik Smolik

SMOLIK Dominik (ur. 1982)

Diptico Impressio, 2017r.

akryl na płótnie, 2x100x100 cm

SMOLIK Dominik (ur. 1982)

Omniscience, 2017

akryl, płótno, 2 x 100 x 100 cm (całość 100 x 200 cm),
sygn. na odwrocie

SMOLIK Dominik (ur. 1982)

Las Putas de Avignon, dyptyk, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 200 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK SMOLIK | "LAS PUTAS DE | AVIGNON" | DYPTYK SKRZYDŁO (A/B) | AKRYL/PŁÓTNO | 100 x 100 CM | KRAKÓW MMXVII | Dominik Smolik'

SMOLIK Dominik (ur. 1982)

Konwersja przestrzeni kolorów 2017

Akryl na płótnie, dyptyk 2 x 100 x 100 cm

SMOLIK Dominik (ur. 1982)

Luminacia (2017)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x100 cm

SMOLIK Dominik (ur. 1982)

Orphismo (2017)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x100 cm

SMOLIK Dominik (ur. 1982)

Volumen (2017)

sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x100 cm

SMOLIK Dominik (ur. 1982)

Fractals, 2017

akryl, płótno, 2x(100x100) cm
opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK "FRACTALS" DYPTYK AKRYL PŁÓTNO 100x100 CM KRAKÓW MMXVII Dominik Smolik

SMOLIK Dominik (ur. 1982)

Bez tytułu, 2017r.

akryl na płótnie, 2x100x70cm.
Opisany na odwrocie

SMOLIK Dominik (ur. 1982)

Sosny na piaszczystym klifie, 2017 r.

dyptyk, akryl/płótno, 100 × 200 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: "DOMINIK SMOLIK "SOSNY NA PIASZCZYSTYM KLIFIE" DYPTYK SKRZYDŁO A AKRYL/PŁÓTNO 100 x 200 CM KRAKÓW MMXVII Dominik Smolik"; DOMINIK SMOLIK "SOSNY NA PIASZCZYSTYM KLIFIE" DYPTYK SKRZYDŁO B AKRYL/PŁÓTNO 100 x 200 CM KRAKÓW MMXVII Dominik Smolik"

SMOLIK Dominik (ur. 1982)

Diptico turpism, 2017

sygn. na odwrocie

SMOLIK Dominik (ur. 1982)

Chiaroscuro, 2017

akryl, płótno, 100 x 100 cm

SMOLIK Dominik (ur. 1982)

Faustus, 2017 r.

akryl/płótno, 150 x 200 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'DOMINIK | SMOLIK | "FAUSTUS" | DYPTYK SKRZYDŁO (A/B) | AKRYL | CZARNE PŁÓTNO | 150/100 CM | KRAKÓW MMXVII | Dominik Smolik'

SMOLIK Dominik (ur. 1982)

Rea, Tetyda i Dione, 2017

akryl na płótnie, 100x150 cm

SMOLIK Dominik (ur. 1982)

Luminarias I, 2017

akryl, czarne płótno, 2x 100x70 cm (dyptyk)
opisany na odwrocie: Dominik Smolik

liczba obiektów: 286