GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl na płótnie 70x100 cm
Sygnowany z przodu, lewy dolny róg
cena wywoławcza: Wykup abonament
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl, olej na płótnie 80x120 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej, płótno, 120x80 cm
sygn.: l.d. Dariusz Grajek 2015; opisany na odwrocie: D. GRAJEK "MONA LIZA W LUWRZE ..." 2015 120x80
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl, płótno, 80 x 120 cm
2015
sygn. l. d. : D Grajek 2015
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej, akryl, płótno, 80 x 120 cm
2015
sygn. l. d. : D Grajek 2015
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl, olej na płótnie,
80x120 cm,
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl, olej na płótnie,
80x120 cm,
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej i akryl na płótnie
80x120 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej i akryl na płótnie
120x80 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej i akryl na płótnie,
80x120 cm,
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej i akryl na płótnie,
40x50 cm,
sygnowany z przodu, lewy dolny róg, na odwrocie autorska nalepka
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej i akryl na płótnie, 80x120 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl, płótno, 40x40 cm
sygn. p.d., odpisany na odwrocie "Młoda para"
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl, płótno 120x80 cm
sygn. l.d. D. Grajek 2014, opisany na odwrocie: DARIUSZ GRAJEK 120x80 "THANK YOU JOHN..." 2014
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej, akryl na płótnie, 80x120 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej na płótnie
80x120 cm
Sygnowana z przodu, prawy dolny róg
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej na płótnie
80x120 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl na płótnie, 80x120 cm