KACHNY Piotr (ur. 1978, Kluczbork)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej na płótnie, 140x110cm
Opisany na odwrocie
olej/emalia na płótnie, 145 x 130 cm
Olej na płótnie, 130x120 cm
Opisany na odwrocie
Olej na płótnie, 115 x 105 cm
tusz, papier, 100x70 cm
opisany na odwrociu: Piotr Kachny News_on 2015
Olej i emalia ftalowa, 155x115 cm
Opisany na odwrocie
olej/emalia na płótnie, 105 x 115 cm
olej na płótnie, 150 x 100 cm
BB Afraids of Losing her Beauty, 2015
gwasz, papier, 100x70 cm
opisany na odwrocie: Piotr Kachny BB Afraids of Losing her Beauty 2015
olej, płótno, 150x 110 cm
opisany na odwrocie: Piotr Kachny Warm and cold 2013
Marie Anne`s personality, 2014 r.
olej/płótno, 150 x 110 cm
na odwrociu opisany: `Piotr Kachny | ``MARIE ANNE`S PERSONALITY``
A dream's time (Julia), 2014 r.
olej/płótno, 85 x 70 cm
Sounds of architecture, 2014 r.
olej/płótno, 140 x 160 cm
na odwrociu opisany: `Piotr Kachny | ``Sounds of architecture`` 2014`
olej, emalia olejno-ftalowa/płótno, 130 x 110 cm
na odwrociu opisany: `Piotr Kachny ``Halie`` 2014`
olej, farba ftalowa, płótno, 110 x 100 cm,
sygn. p.d. 2013
rysunek, tusz kolorowy, papier kolorowy, 140x100 cm
opisany na odwrocie: In Sight, 2009
olej, płótno, 150x110 cm
opisany na odwrocie: Piotr Kachny Haunted byLatly Silk Flover D. 2014
olej/płótno, 165 x 125 cm
na odwrociu opisany: `Piotr Kachny | Light Keeper Soul 2014`