MALINOWSKI Jacek (ur. 1969, Zielona Góra)
olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 50 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jacek Malinowski | olej | 2017 | Primavera in Toscana'
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x60 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
80x100 cm
olej na płótnie, 80x100 cm
olej, płótno, 65x81 cm
opisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2016
olej, płótno, 60x70 cm
opisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2017
olej, płótno, 30 x 90 cm
na odwrocie: Jacek Malinowski | olej | 2016 | "Baltic Project" | VII
olej/płótno, 60 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JacekMalinowski | olej | 2017 | "Toskania"'
olej na płótnie, 100x100 cm
olej, płótno,60 x 80 cm
olej, płótno, 60x70 cm
opisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2014 "Jezioro Grabowskie"
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x60 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
70x100 cm
olej na płótnie, 80x100 cm,
Olej na płótnie, 90 x 140 cm
olej, płótno, 30x90 cm
opisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2016 "Baltic Project"