KALETA Wojciech (ur. 1981, Łódź)
Światłoczułość VI (2013 - 2015)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
60x60 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
Matka Boska Eleusa - ikona (2015)
sygn. na odwrociu
tempera jajowa, deska olchowa, złocenie na pulment - płatki złota
30x25 cm
olej na płótnie, 80x100 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
73x92
sygn. na odwrociu
olej, płótno
54x65
sygn. na odwrociu
tempera jajowa, deska olchowa, złocenie szlagmetalem na mikstion
27x27
Olej na płótnie, 60x60 cm
Opisany na odwrocie
sygn. na odwrociu
olej, płótno
73x92 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
73x92 cm
Spas Nierukotwornyj-ikona (2014)
sygn. na odwrociu
tempera jajowa, deska olchowa, złocenie na pulment, płatki złota 23 i ¾ karata
30x25 cm
olej na płótnie, 73x92 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
70x80 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
60x70 cm
sygn. na odwrociu
tempera jajowa, deska lipowa, złocenie na mikstion
30x25 cm
olej, płótno, 50 x 61 cm,
sygn. na odwrocie
sygn.na odwrociu
tempera jajowa, deska olchowa, złocenie na mikstion, 30x25 cm