KACZMARCZYK-HUDZIK Jagoda (ur. 1966)
olej, płótno, 80x80 cm
sygn. prawy dół J.KH`B, opisany na odwrocie JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK "CUMULUS" 2013 olej/płótno 80x80
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. l.d.: JKH `13
olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. l.d.: JKH '13
olej, płótno, 86 x 86 cm,
sygn. na odwrocie
Olej, płotno, 80 x 80 cm, 2013
sygn. l.d.: JK/H 13, na odwrocie opis autorski.
Olej, płótno, 100 x 120 cm, 2013
sygn. l.d.: JKH 13 oraz na odwrocie opis autorski z sygnaturą.
olej, płótno, 90x80 cm
sygn.p.d. J.K./H,13
olej, płótno, 90 x 90 cm
sygn. p.d.: `J.K/H`13`
olej/płótno, 100x85 cm
sygn. na odwrocie: JAGODA HUDZIK
olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn.: J.K/H`12
olej, płótno, 100 x 90 cm,
sygn. l. d.: JKH`12
olej, płótno, 54x65 cm,
sygn. i opisany na odwrocie /J.K/H`07 Jagoda Kaczmarczyk-Hudzik "PEJZAŻ MENTALNY" IX ol./pł. 2007/
olej, płótno, 92 x 92 cm,
sygn. p.d.: `JKH`12`
olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
Olej, płótno, 92 x 100 cm
Sygn. na krośnie: Jagoda Karczmarczyk-Hudzik/"Over..2012/92 x 100/olej, płótno
olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 120 x 90 cm,
sygn. i opisany na odwrocie
olej/płótno, 80x80 cm
sygn. i opisany na odwrocie /J.K/H `11 JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK "OBRAZ VII" 2011 80x80 cm olej/pł./
olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: inicjały na krośnie JK/H
Czy ten wszechświat jest przyjazny? III, 2011
olej, płótno, 80 x 80 cm;
sygn. na odwrocie