HOPPE-SADOWSKI Bartosz Michał (ur. 1985, Wrocław)
olej, płótno, 18x24 cm
opisany na odwrocie: BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI COMPOSITION ABSTRAKT 2010 18/24 OIL ON CANVAS
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 147 x 119 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI | LANDSCAPE LXXXIX" 2015 | OIL ON CANVAS 147/119`
olej, płótno, 110x130 cm
opisany na odwrocie: BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI COMBINATION COLOUR 110/130 OIL ON CANVAS 2015
Olej na płótnie, 90x 120 cm
Opisany na odwrocie
olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI | AFTER FOR THE RANGE | 2015 OIL ON CANVAS`
olej, płótno, 160 x 200 cm, sygn. na odwrocie
olej/płótno, 140 x 75 cm
na odwrociu opisany: `BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI | SYMPHONY NO. #5 | 140/75 2014`
olej/płótno, 150 x 75 cm
na odwrociu opisany: `BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI | SYMPHONY NO. #7 2015 | OIL ON CANVAS 150/75`
olej na płótnie, 80x120 cm
olej/płótno, 140 x 75 cm
na odwrociu opisany: `BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI 2014 | SYMPHONY #4 | 140/75 | OIL ON CANVAS`
olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie Bartosz Michał Hoppe-Sadowski wraz z opisem autorskim 2014
olej/płótno, 150 x 75 cm
na odwrociu opisany: `BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI SYMPHONY NO. #1 | OIL ON CANVAS 150/75`
Tryptyk księżycowy: Wenus, Merkury, Mars, 2010
olej, płótno 3x(18x24) cm
opisany na odwrocie: BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI 2010 TRYPTYK KSIĘŻYCOWY
United Colors of Bart W200 SZ190, 2012
olej na płótnie, 170x135 cm
olej, płótno, 70x70 cm
opisany na odwrocie: BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI LANDSCAPE XXXIII 2014 70/70 OIL ON CANVAS
olej/płótno, 140 x 75 cm
na odwrociu opisany: `BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI 2014 SYMPHONY#3 | OIL ON CANVAS 140/75`
olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 110 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
olej/płótno, 150 x 75 cm
na odwrociu opisany: `BARTOSZ MICHAŁ HOPPE-SADOWSKI | SYMPHONY no. #2 2014 | OIL ON CANVAS 75/150`