JAWORSKI Robert (ur. 1968)
Olej, płótno;
62,5x100 cm
Sygn.na odwrocie: robert jaworski 2009/ KLUBOKAWIARNIA/ 100x62,5 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
JAWORSKI Robert (ur. 1968)
Olej, płótno;
105x120 cm
Sygn. Na odwrocie: robert jaworski/ price...one dollar/ 120x105 cm/ olej na płótnie
JAWORSKI Robert (ur. 1968)
Using your washing - machine, 2008 r.
olej/płótno,
120 x 92 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Robert Jaworski | 2008 | Using your washing - | machine | 97 x 120 cm | olej na płótnie`
JAWORSKI Robert (ur. 1968)
Scene from Rio de Janeiro; 2010
Olej, płótno;
90 x 59 cm
Sygn. na odwrocie: Robert jaworski/ 2010/ Scene from/ Rio de Janeiro/ (father and son)/ 59 x 90 cm/ olej na płótnie
JAWORSKI Robert (ur. 1968)
olej, płótno
118 x 87 cm
sygn. na odwrocie: Robert Jaworski/ 2008/ Validate me
JAWORSKI Robert (ur. 1968)
olej/płótno,
72 x 55 cm
sygnowany i opisany na odwrociu
JAWORSKI Robert (ur. 1968)
akryl, płótno
sygn. na odwrocie: april 2008/ Robert Jaworski
JAWORSKI Robert (ur. 1968)
olej/płótno,
49 x 62 cm
sygn. na odwrocie