BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
cena wywoławcza: Wykup abonament
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
100x100 cm
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn. p.d.
olej, płótno
100x100 cm
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn. p.d.
olej, płótno
90x90 cm
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn. p.d.
olej, płótno
100x100 cm
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn. p.d.
olej, płótno
95x95 cm
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn. p.d.
olej, płótno
130x68 cm
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn. p.d.
olej, płótno
100x100 cm
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn. p.d.,
olej, płótno,
105x110,
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn. p.d.,
olej, płótno,
110x105,
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
olej, płótno, 110 x 100 cm
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
olej, płótno, 110 x 100 cm,
sygn. p.d.: Bajszczak
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
olej, płótno, 92 x 73 cm,
sygn. p.d.: Bajszczak
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn. dat. p.d.,
olej, płótno,
110x105 cm
BAJSZCZAK Agata (ur. 1982)
sygn. dat. p.d.,
olej, płótno,
105x110 cm