PACANOWSKA Felicja (1907 lub 1915 - 2002)
tinta barwna/papier, 18 x 17,8 cm
sygnowany śr. d. na płycie: `FP` oraz p. d. ołówkiem: F. Pacanowska`, opisany l. d.: `E.A. 6/10`
Estymacja: 1 000 - 1 400 zł
cena wywoławcza: Wykup abonament
tinta barwna/papier, 29 x 20 cm
sygnowany p. d.: `F. Pacanowska`, opisany śr. d.: `1/20`
Estymacja: 900 - 1 200 zł
tinta barwna/papier,
11,8 x 9 cm (odcisk płyty), 28 x 19 cm (arkusz)
sygnowany p. d.: `F. Pacanowska`, nr l. d.: `10/99`
Estymacja: 800 - 1 200 zł
tinta barwna/papier,
54 x 35 cm
sygnowany p. d.: `F. Pacanowska`, l. d.: `29/50`
Estymacja: 1 000 - 1 500 zł
węgiel/papier,
56,5 x 38 cm
sygnowany p. d.: `F. Pacanowska`
ODWROCIE: opisany ołówkiem w języku francuskim: `Vase de fleur | fusain`
Estymacja: 1 500 - 2 500 zł
olej/płótno naklejone na tekturę, 35,2 x 27 cm
sygnowany na odwrocie tuszem: `F.P.`
tinta, wycisk/papier,
76 x 56 cm (arkusz)
sygnowany ołówkiem l. d.: `EA III/VIII F. Pacanowska`, datowany wewnątrz przedstawienia: ` 3. 9. 1973`
pastel/papier,
56 x 38 cm
ODWROCIE: opisany na odwrociu ołówkiem w języku francuskim: `Etude pour "Pecheur de Procida" | peinture 50 x 100 se trouvant chez mon frére | exposée galerie Gérard Mourgue 1958 | reproduite dans Nr 2 de "Nos artistes" | et sur l`affiche (G. Mourgue`
akwaforta/papier, 11/30,
50,5 x 32,5 cm (arkusz)
opisany i sygnowany poniżej: `Téte d`Homme eau-forte 1950, 11/30, F. Pacanowska`
gwasz/papier,
46 x 38 cm
niesygnowany
gwasz/papier,
19,8 x 24,5 cm (w świetle oprawy)
niesygnowany
gwasz/papier,