SICIŃSKI Sławomir Jacek (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
110x90 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. na odwrociu
olej, płótno
80x60 cm
sygn. na odwrociu,
olej, płótno,
80x60,
sygn.p.d.
kredka, tusz, papier
37x99.5
sygn.p.d.
kredka, tusz, akryl, papier
77x53.5
sygn.p.d.
kredka, tusz, papier
98x68
Spychowo późnym wieczorem (2011)
sygn.na odwrociu
olej, deska
26x50cm
Jezioro ciche wieczorem (2011)
sygn.na odwrociu
olej, deska
45x80cm
sygn.na odwrociu
olej, płótno
55x33cm
sygn. dat. p.d.
kredka, papier
42x30
sygn. na odwrocie
akryl,akwarela,papier
34x50
sygn. p.śr.
kredka,papier
28x20 (w świetle passe-partout )
sygn. na podstawie
gips,patyna
19x40x22
sygn. p.d.
olej, płótno
66.5x69
sygn. p.d.
olej, płótno
60x90
sygn. na odwrocie
olej, płótno
76x51
sygn. na odwrocie
olej, płótno
101x81
sygn. na odwrocie
olej, płótno
92x65