JASTRZĘBSKA Małgorzata (ur. 1975, Lublin)
olej/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 16.XI.2015. | 447.'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 38 x 13 cm (każda część)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA | 15./16.10.2015. | 441./442.'
olej, płótno, 43x30 cm
opisany na odwrocie: MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA 25.IX.204/2015 406.
olej, płótno, 54 x 65 cm sygn. na odwrocie
olej/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 15.IX.2015 | 439.`
akwarela, papier, 27x39 cm
sygn. p.d.: M. JASTRZĘBSKA/2015, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA / 2015. Praca przekazana na Aukcję Charytatywną na rzecz Niepublicznej Szkoły Podstawowej dla dzieci ze spektrum autyzmu - "Przylądek" w Pruszkowie / wrzesień 2015 M.Jastrzębska
olej/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `MAŁORZATA | JASTRZĘBSKA | 21.VIII.2015. | 436.`
olej/płótno, 43 x 30 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 13. VII. 2015. | 430.`
olej/płótno, 33 x 33 cm
na odwrociu opisany: `MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 19.V.2013. / 22.VI.2015. | 377`
olej, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
olej/płótno, 50 x 70 cm
na odwrociu opisany: `MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 23. V. 2015. | 423.`
olej/płótno, 70 x 70 cm
na odwrociu opisany: `MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 21. I. 2015. | 410.`
olej, płótno, 90 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 38 x 30 cm
olej, płótno, 38 x 30 cm,
sygn. na odwrocie wraz z opisem autorskim 2015
olej/płótno, 70 x 70 cm
na odwrociu opisany: `MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 13. I. 2015. | 409.`
olej, płótno, 38 x 30 cm,
sygn. na odwrocie
olej/płótno, 70 x 30 cm
na odwrociu opisany: `MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 24. II. 2015. | 412.`