Grupa TWOŻYWO (rok powstania: 1995)
Kiedy wreszcie będzie wojna, 8/30, 2007 r.
technika mieszana/papier, 79 x 164 cm
na odwrociu opisany: `twożywo 2001/2007 8/30`
cena wywoławcza: Wykup abonament
druk/papier, 38 x 59 cm
na odwrociu opisany: `twożywo 2004 [nieczytelny]`
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w supermarkecie, 6/30, 2007 r.
technika mieszana/papier, 77 x 160 cm
na odwrociu opisany: `twożywo 2001/2007 6/30`
teka grafik, 26 sztuk, druk/papier, 65 x 47 cm, nr edycji: 57/150
teka sygnowana, datowana i opisana na odwrociu u dołu: `57/150 2006 T`
Estymacja: 4 000 - 6 000
szablondruk/papier,
50 x 50 cm,
nakład: 10
sitodruk/papier, nakład: 13/50,
34 x 29 cm
sygnowany na odwrociu naklejka: `twożywo 2010 13/50`
serigrafia, papier,
50 x 70 cm;
sygn. na odwrocie ołówkiem: TWZW AP
szablon/papier,
45 x 35 cm
sitodruk,
ZAWIERA 26 KART W TECHNICE SITODRUKU
szablon/papier,
50 x 70 cm
olej, blacha;
100 x 100 cm
sygn. na odwrocie: Twożywo 2007
szablon/papier,
50 x 70 cm
(Mariusz Libel ur. 1978, Krzysztof Sidorek ur. 1976)
olej, blacha; 100 x 100 cm
sygn. na odwrocie: TWOŻYWO 2007
DANGER | religion is not a weapon, 2003
szablon, papier,
45.2 x 95.3 cm
sygn. na odwrocie: twożywo 2003 29/30
szablon, papier,
45 x 95.8 cm
sygn. na odwrocie: twożywo 2003 22/30
szablon, tektura, akryl,
50.5 x 49.2
Mariusz Libel, Krzysztof Sidorek
akryl, papier,
75 x 162 cm;
sygn. na odwrocie: TWOŻYWO 2009 1/30