JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
cena wywoławcza: Wykup abonament
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
Technika mieszana na kartonie
65 x 50 cm
Sygnowany p.d. oraz l.d. - "Jolanta Johnsson 92"
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
a. Znak podwójny I, 2003
olej, płótno,
50 x 60 cm;
sygn. i dat. l. d : Johnson`03
b. Znak podwójny II, 2003
olej, płótno,
50 x 60 cm;
sygn. i dat. śr. d.: Johnson`03
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
CZY TEN HORYZONT JEST NASZ 1997 r.
Olej na płótnie 102 x 96 cm
Sygnowany p.d. - "J. Johnsson "97"