STARĘGA Iza (ur. 1964)
Olej, płótno;
120x90 cm
Sygn.na odwrocie: IZA STARĘGA/ z cyklu KAMIENIE/ "ŻÓŁTE"/ 2010
cena wywoławcza: Wykup abonament
STARĘGA Iza (ur. 1964)
olej, płótno;
100 x 50 cm;
sygn.p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: Iza Staręga 2010 Twarz I
STARĘGA Iza (ur. 1964)
olej, płótno;
110 x 70 cm;
sygn.p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA, 2010, TWARZ II, Iza Staręga
STARĘGA Iza (ur. 1964)
olej, płótno,
90x70 cm,
sygn. i opisany na odwrociu
STARĘGA Iza (ur. 1964)
Olej, płótno;
110x70 cm
Sygn.p.d.: IZA STARĘGA i na odwrocie: IZA STARĘGA/ 2010/ 70x110
STARĘGA Iza (ur. 1964)
olej/płótno,
80 x 60 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `IZA STARĘGA | 2010`
STARĘGA Iza (ur. 1964)
Olej, płótno;
120 x 80 cm
Sygn. p.d. IZA STARĘGA `10 oraz na odwrocie
STARĘGA Iza (ur. 1964)
olej, płótno
116 x 81 cm
sygn. p.d. OLA
Na odwrocie: IZA STARĘGA/ 2010
STARĘGA Iza (ur. 1964)
Nata - z cyklu Twarze, 2009 r.
olej/płótno,
100 x 50 cm
sygnowany na odwrociu
STARĘGA Iza (ur. 1964)
olej, płótno
130 x 200 cm
STARĘGA Iza (ur. 1964)
olej, płótno
130 x 200 cm
STARĘGA Iza (ur. 1964)
technika własna, płótno;
100 x 50 cm
sygn. na odwrocie: Iza Staręga, Z cyklu Twarze/ "Ina"/ 2009
STARĘGA Iza (ur. 1964)
olej, płótno; 90 x 60 cm
sygn. na odwrocie. IZA STARĘGA/ 08/09
STARĘGA Iza (ur. 1964)
olej, płótno,
90.2 x 60.2 cm
sygn.p.d.: IZA STARĘGA `08
na odwrocie l.d.: IZA STERĘGA | `08, śr.: Iza Staręga olej
STARĘGA Iza (ur. 1964)
STARĘGA Iza (ur. 1964)
STARĘGA Iza (ur. 1964)
STARĘGA Iza (ur. 1964)
STARĘGA Iza (ur. 1964)
STARĘGA Iza (ur. 1964)
olej, płótno, 90 x 60 cm;
sygn. p.d.: Iza Staręga