WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
akwaforta+tinta
25x50 cm
nakład: 25 z 50
cena wywoławcza: Wykup abonament
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
akwaforta z akwatintą,
20/50, 75 x 57 cm,
sygn.
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
sygn. dat. p.d., akwaforta, 20.5x14.2
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
akwaforta z akwatintą, e/a, 50 x 71 cm, sygn.
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
akwaforta,akwatinta, 50 x 70 cm (papier)
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
akwaforta z akwatintą, e/a, 71 x 50 cm, sygn.
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
grafika, 77 x 54 cm, 1995
Wejman Stanisław - ur. 1944. Prof., prowadzi Pracownię Miedziorytu na Wydziale Grafiki.
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
akwaforta, akwatinta, papier, 15,6 x 13 cm (odcisk płyty); sygn. i dat. p.d.: Stanisław Wejman 1981, nr odbitki: 14/50
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
akwaforta,
80 x 117 mm,
sygn. oł. l.d.: Stanisław Wejman
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
akwaforta, akwatinta,
90 x 120 mm,
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
7/50
53x79 cm
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
akwaforta, papier, 59 x 43,5 cm;
sygn., dat. i opisane u dołu: Stanisław Wejman 76