BUGAJ-TOMASZEWSKA Beata Maria (ur. 1977)
sygn. p.d.
olej płótno
40x30
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. l.śr.
olej płótno
20x20
Kodeks cywilny austryacki. T.1-2. Kraków 1903- 1905. L .Frommer. 16d, s. XVI, 1085, [3], 16; XIII, [1], 1040. opr. oryg. psk. złoc. (Niewielkie otarcia okł., stan dobry. Podpis własn. Oprawa wydawnicza R.Jahody (ślepy tłok na tylnych okł.)).
akryl, olej/płótno,
24 x 29,5 cm
sygn. i opisany na odwrocie: `Trzy cienie człowieka (2007) - BEATA (BUGAJ) | TOMASZEWSKA | BBTomaszewska`
sygn. na odwrocie
olej, płótno
30x24
sygn. na odwrocie
olej, płótno
25.5x25
sygn.p.d., technika mieszana, 34x68
sygn. na odwrociu, olej, płótno, 100x120 cm
Blisko a jednak zbyt daleko 3 (2001)
sygn. p.d., akwaforta, akwatinta, linoryt, 70x98 cm
Blisko a jednak zbyt daleko 2 (2001)
olej, płótno,
wymiary: 120 x 180 cm